Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Несподівана заява Джо Байдена стосовно України

Спецтема:

Незалежно від внутріамериканського протистояння республіканців та демократів – українське  питання є важливим для обох партій.

Ми знаємо, що нинішня республіканська адміністрація США багато допомагає Україні. Попередня демократична адміністрація Барака Обами діяла дуже нерішуче, гальмувала передачу Україні летальної зброї, намагалась замирити агресора. А санкції вводила дуже обережно, так би мовити «нехотя».

Нинішня республіканська адміністрація натомість зняла ембарго на поставки в Україну летальної зброї. Сам  Дональд Трамп регулярно на публіці називає Путіна класним хлопцем, демонструє свою нібито прихильність. При тому наполегливо бореться проти «Північного потоку» і поступово впроваджує нові санкції проти РФ.

Все тому, що стратегічний напрямок США на повільне придушення РФ діятиме незалежно від того, яка буде адміністрація. І питання Україні в цій стратегії є ключовим. Навіть якщо нам здаватиметься, що дії США є занадто повільними.

Цими днями колишній віце-президент США і кандидат в Президенти США на виборах 2020 р. демократ Джо Байден окреслив свою позицію з українського питання:

- "Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики. У військовій сфері, я надав би безпекову допомогу від США, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатись. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена.
- В економічній сфері я працював би над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії, особливо якщо "Північний потік 2" буде побудовано цього року, що значно зашкодить доступу України до російського газу.
- Я б забезпечив, щоб допомога США Україні надавалась лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та судів.
- Я підтримав би набагато потужнішу роль США поряд з Францією та Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібний більший важіль стосовно Москви і це означає більш тісну співпрацю з європейськими партнерами та союзниками, щоб Росія сплачувала більшу ціну за війну, що триває в Україні. Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок".

 


Цікаво, що кілька інших кандидатів в Президенти США від демократичної партії також висловили свою підтримку України в разі свого обрання. Огляд їх висловлювань зробив «Голос Америки».

Отже, ці висловлювання кандидатів-демократів наводять на думку, що незважаючи на внутріамериканське протистояння республіканців та демократів, у зовнішній політиці США український напрямок залишається постійним.

 

Наші інтереси: 

Україна є важливою для США, незалежно від політичної партії при владі. Треба вчитись працювати і з республіканцями, і з демократами.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Консенсус щодо України - це дуже добре!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Консенсус щодо України - це дуже добре!

Все, що робиться з власної волі, – добро!