User warning: log4php: Invalid class [\Drupal\fb_instant_articles\DrupalLoggerAppender] given for appender [facebook-instantarticles-transformer]. Class does not exist. Skipping appender definition. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
User warning: log4php: Invalid class [\Drupal\fb_instant_articles\DrupalLoggerAppender] given for appender [facebook-instantarticles-client]. Class does not exist. Skipping appender definition. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
User warning: log4php: Nonexistnant appender [facebook-instantarticles-transformer] linked to logger [root]. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
User warning: log4php: Nonexistnant appender [facebook-instantarticles-client] linked to logger [root]. в LoggerConfiguratorDefault->warn() (рядок 475 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/vendor/apache/log4php/src/main/php/configurators/LoggerConfiguratorDefault.php).
Побили світовий рекорд: вчені з Європи показали нові сонячні панелі
Світ:
У Німеччині вчені з Берлінського центру матеріалів і енергії імені Гельмгольца створили фотоелемент з перовськита і кремнію, який показав ефективність 29,15%. Це стало новим світовим рекордом.
20020803.png
Про це йдеться в повідомленні пресслужби інституту. Рекордне досягнення було підтверджено фахівцями Інституту сонячних енергетичних систем Fraunhofer ISE, пише OBOZREVATEL.
Глава дослідницької групи Стів Альбрехт заявив, що не збирається зупинятися на досягнутому. Він упевнений в реальності досягнення рівня ефективності фотоелектричних елементів вище 30% при теоретичному максимумі в 35%.
Незважаючи на те, що фотоелемент було виготовлено в лабораторних умовах, інженери відзначають, що використані при цьому процеси можна масштабувати для промислових умов. За їх словами, найбільш перспективною технологією для створення тандемних сонячних панелей з перовськита і кремнію є вакуумне напилення.
Нинішній рекордний рівень було отримано завдяки оптимізації структури фотоелемента. Для цього було розроблено спеціальний електропровідний шар між компонентами фотоелектричного осередку.
Крім того, було поліпшено склад перовськита, що дозволило добитися більшої стабільності з'єднання, а також збалансувати електричні струми між елементами. Для покриття кремнієвого компонента було використано оксид кремнію, що дозволило поліпшити оптичну цілісність конструкції.
Стежити за новими технологіями.
Зверніть увагу
Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)