На The Epoch Times вийшла стаття про нещодавню судову перемогу двох громадських організацій, які змусили американський Центр контролю захворювань визнати брак доказів щодо їхньої тези про "незв'язок" вакцин та аутизму, пише Захар Мілютін на своєму Фейсбук.
Літом 2019 року Інститут вивчення аутизму та громадська організація ICAN звернулись до американського Центру контролю захворювань (CDC) з офіційним запитом щодо наукового обгрунтування розміщеної на сайті CDC тези про те, що "вакцини не викликають аутизм".
Від посадовців вимагали навести усі наукові дослідження які доводять, що:
1) вакцина АКДП не викликає аутизму
2) вакцини від гепатиту Б не викликають аутизму
3) вакцина від пневмококу не викликає аутизму
4) вакцина від гемофільної інфекції не викликає аутизму
5) інактивована поліо-вакцина не викликає аутизму
6) кумулятивний ефект усіх вакцин, які згідно з рекомендованим CDC календарем слід ввести дитині до 6-місячного віку, не викликає аутизму.
Звертаю увагу, що про вакцину КПК (кір-краснуха-паротит) в запиті не йшлось.
Навести дослідження, які вимагала громадськість, посадовці не спромоглись і отримали від Інституту вивчення аутизму та ГО ICAN позов до федерального суду.
Ігнорувати суд американські бюрократи, на щастя, наразі не в стані.
На виконання запиту представники CDC принесли усю свою "доказову базу", що її тепер офіційно зафіксовано в судовому документі за посиланням (трішки прокрутіть вниз і натисніть download pdf)
Як виявилось, уся доказова база тези CDC про "незв'язок" вакцин і аутизму - це "аж" 20 досліджень.
Більше половини з них стосуються тільки одного вакцинного інгредієнту (ртутний консервант), що від його використання в дитячих вакцинах американських виробників регулятивний орган (FDA) змусив відмовитись ще на початку 2000-х, і в запиті про нього не йшлось.
Ще кілька стосуються вакцини КПК, що про неї у позові теж не згадувалось.
На початку переліку міститься огляд безпеки АКДП від американського Інституту медицини, у висновку якого написано, що авторам не вдалось ні підтвердити, ні спростувати тезу про зв'язок вакцин і аутизму, а далі в тексті вказано, що єдине релевантне на той момент дослідження на цю тему таки знайшло асоціацію, але автори не захотіли йому вірити, бо там не було контрольної групи з невакцинованих осіб.
Остання фраза є дуже цікавою в світлі того, що контрольної групи з невакцинованих осіб аналогічно немає в жодному з решти наведених CDC 20-ти досліджень.
Жодного дослідження, яке б доводило, що
- АКДП
- вакцини від гепатиту Б
- вакцина від пневмококу
- вакцина від гемофільної інфекції
- інактивована поліо-вакцина
- кумулятивний ефект усіх вакцин, які згідно рекомендованого CDC календаря слід ввести дитині до 6-місячного віку,
не викликають аутизму, CDC НЕ МАЄ.
І це тепер офіційно зафіксована судовим рішенням інформація.
Наступним юридичним кроком, наскільки я розумію, має бути позов до CDC з вимогою прибрати з їх сайту брехливу тезу про "вакцини не викликають аутизм",
а також позови до декого з найнастирніших говорящих голів вакцинної пропаганди щодо дезінформації публіки своєю брехнею про те, що зв'язок вакцин та аутизму спростовано наукою.
Розуміти, що вакцинація - це великий обман і маніпуляції.
А протягом наступних 18 місяців вбахуватимуть величезні гроші у нову вакцину проти коронавірусу.
Si vis pacem, para bellum
Коментарі
А протягом наступних 18 місяців вбахуватимуть величезні гроші у нову вакцину проти коронавірусу.
Si vis pacem, para bellum
Цікаво, що одночасно говорять про високу мінливість цього вірусу. Поки зроблять вакцину проти вчорашнього вірусу, за півроку набуде поширення зовсім інший його штам.
Все, що робиться з власної волі, – добро!