"Я особисто розглядаю це як громадянську війну в Україні, де воюють громадяни однієї й тієї ж країни. Чи є там втручання? Напевно, є. Чи є там якась підтримка з боку Росії, там якась торгівля, напевно, йде? Я не знаю, але, напевно, є. Навряд чи можна вважати, що Донецьк може бути самодостатнім з точки зору ведення якогось міжнародного бізнесу", – цитує його Ліга.Новини.
Цепкало "не може сказати", чи є на Донбасі російські війська, тому що він "просто про це не знає". При цьому він додав, що Білорусь виступає посередником між Україною і Росією, тому, на його думку, вона не повинна займати ніякої позиції щодо "конфлікту на Донбасі".
Він підкреслив, що, "безумовно, Донбас – це територія України". Крим, за словами Цепкала, також є українським з точки зору міжнародного права.
30 червня Центрвиборчком Білорусі відмовився реєструвати Цепкала кандидатом у президенти.
Наприкінці липня Цепкало втік із Білорусі в Москву, побоюючись арешту. На початку серпня він приїхав до Києва.
Розуміти, що всі опозиціонери Лукашенка дивляться в бік Москви й не будуть для України союзниками.
В Україні війна не громадянська, а міжетнічна. Російська діаспора прагне підкорення українців Мордором.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
В Україні війна не громадянська, а міжетнічна. Російська діаспора прагне підкорення українців Мордором.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Цепкало звісно громадянин Радянського Союзу, тому його риторика спізнилась років так на тридцять. Тобто він морально застарілий.
Але стосовно усіх опозиціонерів не треба робить поспішних узагальнень. Андрій Дмитрієв, наприклад, іншої думки.
Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)
Притирочні московіти з Білоруссю переграли самі себе - наплодили альтернативи Ляксандру. Прокремлівської. Що й самі не раді. Але й цих маріонеток Україна має використати собі і сябрам на користь - щоби останні, звільнившись з тюрми народів, могли їх спокійнісінько... розстріляти.
Хай буде!