Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Росія почала військові навчання Кавказ-2020. Американські стратегічні бомбардувальники B-52 літають над Мелітополем

Бомбардувальники з бортовими номерами JULIA51/61-0034 та JULIA53/60-0044 залетіли на територію України з Польщі. Після того, як літаки зайшли у повітряний простір України над Волинською областю, вони попрямували спочатку у напрямку Києва, а згодом на південь нашої держави.

 

20090601.jpg

Boeing B-52 Stratofortress. Фото з відкритих джерел

На 14:00 4 вересня вони зробили декілька кіл між Мелітополем та Генічеськом у Запорізькій області. Саме у цей час в окупованому Росією Криму та на півдні Росії мали початися військові навчання Кавказ-2020 за участі близько 120 тисяч військовослужбовців, повідомляє Український мілітарний портал і зауважує, що стратегічні бомбардувальники B-52 Повітряних сил США за 26 років залетіли в українське небо вперше.

Також у військових навчаннях Кавказ-2020 візьме участь до 3 тис. бойових броньованих машин, з них не менше 500 танків, 300 літаків, 250 гелікоптерів, 50 кораблів і до 5 підводних човнів.

Нагадаємо,  29 травня два стратегічних бомбардувальники ВПС США В-1 Лансер зайшли в повітряний простір України і разом з українськими винищувачами полетіли до Києва.

В тему: 

Пентагон надасть додаткову військову допомогу Україні

В оборонний бюджет США на 2020 рік заклали кошти на летальне озброєння для України

Наші інтереси: 

США демонструє РФ свою підтримку Україні та готовність військової допомоги.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи