Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Європарламент затвердив впровадження цифрових COVID-сертифікатів

Світ:

9 червня на завершальному голосуванні Європейський парламент затвердив введення в ЄС цифрового COVID-сертифіката. 546 членів Європейського парламенту проголосували «за» введення цифрового документа, 93 висловилися «проти», утримався 51 парламентарій. Система цифрових COVID-сертифікатів почне діяти в ЄС з 1 липня.

 

Про це повідомляє кореспондент італійського Radio Radicale, пише Інтерфакс-Україна.

Раніше в Європейській Комісії повідомляли, що до цього документа буде внесено три типи даних: про вакцинацію, про негативний тест на коронавірусну інфекцію, а також про одужання після захворювання на COVID-19.

Це буде безкоштовний сертифікат для всіх громадян Євросоюзу, які зможуть отримати його або в цифровому, або в роздрукованому на папері вигляді.

1 червня цю систему запустили сім країн ЄС: Болгарія, Чехія, Данія, Німеччина, Греція, Хорватія і Польща.

У Єврокомісії зазначали, що всі держави-члени мають бути готові впродовж червня до того, щоб мати можливість видавати сертифікати до моменту набуття чинності європейського регламенту 1 липня. Для цього Єврокомісія виділила по 1 млн євро кожній державі-члену та продовжує надавати їм необхідну технічну підтримку.

Нагадаємо, раніше Єврокомісія рекомендувала ЄС дозволити в'їзд вакцинованим туристам.

Наші інтереси: 

Розуміти, що вже починається нова "нормальність", яку глобалісти створюють для людей. Думати, обирати, як далі жити. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи