Цю ідею запропонували в Міністерстві внутрішніх справ, розповів у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. У перемовинах взяли участь Віцепрем’єр-міністр та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, повідомила пресслужба Мінцифри.
«Хлопець виявився трохи сором’язливим, але дуже розумним, начитаним. Уже встиг попрацювати арбітражником, вміє програмувати й сам збирає весь дизайн у Figma. Тому ми вирішили дати йому шанс виправитись. Одним з його перших завдань є розробка різного дизайну соціальної реклами у підтримку вакцинації та проти вживання алкоголю молоддю. Призначимо у Мінцифрі куратора, який контролюватиме роботу. Спробуємо спрямувати його вміння у потрібному напрямку», — написав Михайло Федоров.
Міністр також зазначив, що попри надану можливість на виправлення, хлопець отримає покарання за рішенням суду. Санкція статті Кримінального кодексу України, за якою відкрито кримінальне провадження (ч. 2 ст. 361 — несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), передбачає до шести років позбавлення волі.
Також він зазначив, що у майбутньому Мінцифра буде створювати проєкти, щоб долучати молоді таланти для самореалізації, тим самим не даючи їм порушувати закон. “Одне прошу: не намагайтеся більше нічого підробляти. Цей канал доступу до Мінцифри не працює”, — також зазначив Федоров.
Нагадаємо, співробітники відділу протидії кіберзлочинам у Запорізькій області спільно зі слідчими Запорізького районного управління поліції та у співпраці з представниками Мінцифри викрили 21-річного чоловіка, який створив копію державного застосунку «Дія». З його допомогою користувачі мали змогу створювати підроблені документи.
Талановита молодь може бути конкурентом держави.
Цифровий концтабір породжує неминучу протидію зі сторони вільних людей. Протистояння добра і зла виходить на вищий рівень.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
Цифровий концтабір породжує неминучу протидію зі сторони вільних людей. Протистояння добра і зла виходить на вищий рівень.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Ігоре, а чим, по-твоєму, цифровізація відрізняється від цифрового концтабору? Просто цікаво розібратися, бо багато людей усе, що пов'язане з комп'ютерами та Інтернетом можуть підвести під поняття "концтабору" - а це ж не тотожні поняття?
Поки дихаю - сподіваюсь!