Згідно з результатами опитування, проведеного на замовлення агентства dpa, у разі військового нападу на Німеччину кожен десятий громадянин цієї країни був би готовий воювати зі зброєю в руках, пише wojskonews.
11 % респондентів зізналися, що вони стали б добровольцями й допомагали б країні якимось іншим способом, окрім військової служби.
У разі війни покинути свою країну були б готові більше молодих людей, ніж осіб старшого віку. Готовність допомогти країні, навіть не зі зброєю в руках, більш помітна серед людей у віці понад 60 років, ніж серед молоді.
Соціологи не виявили істотних відмінностей у відповідях респондентів зі східної та західної частин Німеччини.
У 2019 році 55 % німців хотіли, щоб Європа захищала себе в майбутньому без допомоги США, 48 % навіть висловилися за частковий або повний вивід американських військ з Німеччини.
Нагадаємо, на початку цієї війни німецькі еліти дуже боялися, що Україна переможе, а Росія розпадеться.
Зауважимо, що переможена Німеччина дозволила, щоб десятиліттями на її території плодилися шпигуни та агенти російського впливу, дозволяла різні візові преференції та режими особливого сприяння для росіян.
Кремль монополізував у своїх інтересах пам'ять про Другу світову війну в Німеччині.
Приклад того, як вплинула поразка Німеччини у Другій світовій війні на декілька поколінь німців. Нав'язане відчуття вини та інші комплекси демонструють дивну поведінку німців. У розмовах про історичну відповідальність Німеччини німці згадують винятково Росію.
Це не дивно, уся гейропа така. НАТО це міф, зброя є але немає воїнів. Воїни в Україні, нажаль без зброї.
Коментарі
Це не дивно, уся гейропа така. НАТО це міф, зброя є але немає воїнів. Воїни в Україні, нажаль без зброї.