Очільниця Вінницького МСЕК (Медико-соціальна експертна комісія) Юлія Даниленко також була дуже успішною за останні два роки – вона придбала кілька квартир, будинок площею 196,7 квадрата, 25 земельних ділянок та 104 квадрати комерційної нерухомості, хоча за 2023 рік Даниленко задекларувала зарплату в розмірі 221 тис. грн за весь рік, йдеться в розслідуванні OBOZ.UA.
Чоловік Даниленко – директор із забезпечення діяльності АТ "Вінницяобленерго", тож родина добре розуміється у питаннях альтернативного енергопостачання. Як зазначено на сайті "Вінницяобленерго", Сергій Даниленко працює в енергетиці вже впродовж 30 років.
Окрім великого будинку, у Даниленко є у власності квартира у Вінниці площею 49 квадратів, а її чоловік володіє квартирами площами 57,7 та 70,4 кв.м в одній із Вінницьких новобудов, а також квартирою площею 48,1 кв. м в іншій багатоповерхівці. І це – лише офіційна частина статків родини, тобто те, що потрапило до декларації.
Родина Даниленко має елітний автопарк: Tesla Model3, Mitsubishi Pajero та Mitsubishi Outlander. При цьому свою Tesla жінка придбала всього за 58,4 тис. грн чотири роки тому, що дорівнює 2 тис. доларів.
Журналісти-розслідувачі встановили, що Даниленко офіційно є співвласницею ТОВ "Сонячні фермери", а повноправним партнером у товаристві є лікар-терапевт МСЕК Віктор Власюк. Згідно з реєстром YouControl, Власюку належить 37,5% підприємства.
Власюк – лікар не простий. Він був попередником Даниленко на посаді, очолював МСЕК з 2002-го до 2014-го.
Зараз він отримує зарплату 16,7 тис. грн на місяць, а також має дохід від генерації струму – лише офіційно він отримав від енергокомпанії 1,1 млн грн. Ще 990 тис. – від підприємницької діяльності. У ТОВ "Сонячні фермери" офіційно працевлаштована і його дружина-пенсіонерка. Торік вона заробила від енергокомпанії 541 тис. грн, 83 тис. від ТОВ і ще 840 тис. – від підприємницької діяльності.
Однак навіть такі доходи не пояснюють наявність у нього 13 об'єктів нерухомості, серед яких елітні апартаменти площею 260 квадратів у самому центрі Києва та трьох дорогих автівок.
Бачимо, як ненажерливі тварини збагачуються під час війни. Розуміємо, що таке відбувається по усіх областях України. Здивуванню не буде меж, як цей клубок почне розплутуватися, і ми побачимо, як чиновництво на посадах грабує українців і Україну.
Коментарі
"Після того, як всім стало відома основна ціль держапарату – збагачуватися коштом народу, вже можна їх діяльність називати бандитизмом, чи будемо і далі використовувати слово «корупція»?", – питає Павло Себастьянович і зауважує, що чиновницький бандитизм охоплює усі органи влади, кожне міністерство, кожну агенцію, кожну службу, кожний правоохоронний орган. Нам немає куди звертатися. Ніхто не захищає наші права.
Втрати від діяльності НБУ за три роки війни складають понад трильйон грн. Втрати від діяльності державних установ, які здійснюють закупівлі через Прозорро, складають близько 600 млрд грн. Утримання державного апарату складає понад 900 млрд грн без урахування охорони, прибирання, опалення, ремонту будівель держустанов.
Скорочення цієї банди на 80% є необхідною терміновою хірургічною дією заради виживання української нації.