Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 33
  • Переглядів: 33

Ворог хоче загарбати ще більше територій! Треба випалювати у кацапні все, що можна, – генерал Кривонос

Категорія:

Генерал Кривонос каже, що у нас є чудові можливості переведення економіки на умови функціонування в умовах особливого стану. У нас є умови для підготовки населення. У нас є чудові спроможності нанесення ударів по російському тилу.

 

25042701.jpg

Генерал Кривонос. Фото: принтскрін

– Ви що, хочете, щоб наші діти вміли воювати? – казали Сергієві Кривоносу «зелені», коли він працював заступником Секретаря Ради Національної безпеки та оборони.

– Так, вони мусять вміти захищати себе і власну країну, –  відповів генерал. 

Тоді був 2019 рік, і питання національно-патріотичного виховання знаходилися поза зоною інтересу Зе-влади. 

– Вони розглядають молодь не як майбутнє України, а як електорат, який неодмінно проголосує за них, бо їм скажуть: «Ми зберегли майбутнє України голосуйте за нас і нехай це ж саме зроблять ваші батьки, дідусі та бабусі, – говорить Сергій Кривонос.

Генерал впевнений, що якщо Зе та його пішаки знову прийдуть до влади, вони будуть красти не втри чи чотири руки, вони винесуть абсолютно все.

1. Чи допоможе Україні перемир’я? На думку, Кривоноса, навряд. Курочка може клювати по зернятку в день. Навіть якщо політики завізують якусь бумагу, орки все одно нищитимуть українську державу. Це – їхня сакральна мета. А зараз вони намагаються відгризти якомога більше українських земель. Ситуація на фронті нагадує Сергієві Кривоносу росіянсько-фінську війну.

1940-й рік: сторони підписали перемир’я, яке мало вступити в силу наступної доби у полудень. Виборг знаходився під контролем фінів, але за бумагою, мав відійти мoскалям. Утім тодішні росіянці не були б предками сучасних орків, якби не кинули в ніч перед перемир’я на місто всю міць своєї військової сили. Ну, а що тут такого? Виборг треба звільняти кров’ю, а не отримувати його за домовленістю.

«Вони діють за принципом «діда воювали! Давайте і ми таким станемо!» Вони воюють м'ясом і не бережуть власних людей. Так само і тут, вони будуть ще кидати (людей – ред.) вперед і вперед аби дістати зайвий гектар української землі, захопити його і сказати: це – все наше» – пояснив ситуацію на фронті генерал Кривонос.

А щоб кацапня не нагліла, її треба бити по морді. Вони не заслуговують на дженетельменське поводження. Бо орки – це такий недолюд, який розуміє виключно силу.

«Під час війни джентльмени не завжди виграють. А кацапня нагло себе веде. Треба палити все, що можна, на території Російської Федерації в повному обсязі, починаючи від ближньої фронтової смуги, закінчуючи далеким Заураллям. Це те, що є цінним і суттєвою підтримкою для їхнього фронту і для їхнього тилу», –  каже Сергій Кривонос.

2. Чому Марк Рубіо не поїхав на перемовини в Лондон? Сергій Кривонос вважає, Марк Рубіо, держсекретар США, дуже не хоче перетворитися на цапа-відбувайла. А така ймовірність насправді існує. Бо з настанням ста днів другого президентства Трампа портфелі деяких чиновників опинилися під загрозою.

«Рубіо розуміє, що ситуація по перемовинах в Лондоні достатньо хитка, незрозуміла і можна приїхати не з тим, на що очікується. От він знайшов привід, аби не поїхати. Я не думаю, що Трамп – такий супер-католик, що вирішив поїхати на похорон Папи», – сказав Сергій Кривонос.

А чого ж таки хоче від перемовин сам Трамп? Отримати результат. На сотий день свого другого президентства сказати, щось типу: «Бачите, я зупинив цю війну».

«Він як «справжній бізнесмен» за рахунок маніпуляцій та тиску звик досягати те, що він хоче», – говорить Сергій Кривонос. А тому, Трамп тисне на Україну

"У нас є чудова спроможність дотопити до останнього грьобаного російського корабля в Чорному морі. Все, що там у кацапів плаває. І це буде реально крутий аргумент. Бо Новоросійський порт для кацапів дуже стратегічно важливий", – вважає Сергій Кривонос.

Чому саме Новоросійський порт? Бо ми не маємо дозволяти оркам заробляти бабло. Бо через цей порт росіянські корабі возять зерно, нафту та газ до Європи найкоротшим шляхом.  

4. У чому різниця між професійністю та героїзмом? Генерал ненавидить слово «героїзм» в контексті війни. Бо це – про недоопрацювання системи. Спланували і забезпечили бойові дії неправильно – і військові мусять вдаватися до героїчних вчинків. А якщо все працює нормально – то вже професійна робота системи.

5. Чи допоможуть Україні миротворці?

Вони не воюватимуть замість нас і не зупинятимуть росіянські війська. В Україні за часів АТО вже були дві потужних міжнародних організацій. Називалися ОБСЄ та ООН. Хіба вони зупинити тодішню війну?

"Ми з вами вже обговорювали, що 60 чоловік з лопатами були спроможні за чотири місяця вирити райони оборони на три бригади, – каже Сергій Кривонос. – А якби окопи рили люди на техніці, результати були б кращі в рази. – Я вже не кажу про замінювання великої кількості ділянок. І чи б захотіли кацаапи це робити (йти у повномасштабний наступ – ред.). Я вже не кажу про часткову мобілізацію. Резервісти окремо, а часткова мобілізація окремо. Але влада цього, на жаль, не зробила".

Росіянці дуже впевнено наступали по Чернігівській та Сумській трасах. А по Херсонській зайшли в Каховку. Велике будівництво та Зе. Вони зробили комфортні дороги для росіянців разом.

 

Наші інтереси: 

Аналізуємо війну та підготовку до цієї війни Зе-владою. Розуміємо, що Зе-влада – також винна у цій війні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

План польотів. Художник Роб Ґонсалвес (Канада)

«Щасливі реалісти, бо вони отримають допомогу» – третій крок до вічного життя та опанування планети Земля

На перший погляд, це недосяжна мета. Проте Ісус закликає без вагань братися до справи й негайно розпочинати стратегію «успадкування Землі», адже правильна стратегія сама згенерує необхідні ресурси...

Останні записи