Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

У Галілеї неподалік міста Мегідо віднайшли арійський хрестиянський храм

Світ:

Цей храм є яскравим проявом первинного, арійського хрестиянства. На його руїнах збереглися написи давньогрецькою мовою зі згадуванням імені Ісуса Хреста, а також фрески, на яких зображені хрести, риби, трипільські свастики і орнаменти. Знайдено безліч виробів з кераміки, предметів побуту й монет.

Арійська мозаїка храму в Мегідо з рибами, хрестами, атакуючими трипільськими свастиками (за годинниковою стрілкою, "по сонцю") та безкінечниками-меандрами. 


На думку ізраїльських вчених, ця хрестиянська церква була побудована до 330 року, яким приблизно датують церкву Різдва у Вифлеємі та деякі інші храми. 

Фундамент церкви добре зберігся. На ньому можна прочитати напис на гелленській — "Ця будівля присвячена Господу Богу Ісусу Хресту". 

Археологи здивовані тим, що за вісімнадцять століть час не понищив фрески. У східній частині мозаїчного панно добре видні написи, зроблені на згадку про чотирьох жінок - Прімілію, Киріаке, Доротею й Хресту.

Ученим ще треба встановити, який слід вони залишили в історії хрестиянства.

У північній частині церковної підлоги археологи знайшли напис, зроблений на честь офіцера римської армії, на пожертвування якого й була викладена мозаїка. У протилежній, західній частині мозаїчної підлоги згадується ім’я ще однієї жінки - Акетос, з наступним поясненням: «Пожертвувала Акетос боголюбива цей стіл Богу Ісусу Хресту на пам’ять».



Але найбільше археологів здивував той факт, що замість традиційного вівтаря в центральній частині ранньохрестиянського молільного будинку стояв звичайний стіл. Вочевидь, він призначався для проведення післямолитовних трапез, на зразок тієї, що відома в усьому світі як Таємна вечеря за участю Ісуса і його апостолів. 

«Проблема в тім, що на території Ізраїлю відповідних аналогів просто немає й для коректного порівняння необхідно залучити написи, виявлені на території Антіохії й Древнього Рима», — говорить доктор Леї Дисгані, фахівець із древніх написів, яка працює у Єврейському університеті в Єрусалимі. 

Вона підкреслює також, що напис «стіл», виявлений в ході розкопок мозаїчної підлоги й використаний в тому ж контексті, у якому звичайно вживається термін «вівтар», може здійснити справжній переворот у наших пізнаннях про епоху раннього хрестиянства. 

Дотепер уважалося, що в той час хрестиянське богослужіння завершувалося колективною трапезою біля символічного жертовника — вівтаря. Однак тепер з’ясовується, що перші хрестияни збиралися після молитви за звичайним обіднім столом, точно так само, як це робили, згідно з Євангелієм, учасники Таємної вечері, що була святкуванням арійського Нового року.

Це перший знайдений храм, який відноситься до сонячного, арійського хрестиянства, ще не зіпсованого іудохрістиянською єрессю. Цей храм є матеріальним підтвердженням висновків, зроблених директором Інституту метафізичних досліджень Ігорем Каганцем: первинне хрестиянство радикально відрізнялося від нинішнього, Євангеліє було сфальсифіковане сектою фарисеїв ще до зруйнування Єрусалима (70 р. н.е.), обсяг вставок складає понад 50% - див. Пшениця без куколю. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень.

Перших послідовників Ісуса Хреста називали галілеянами або хрестиянами (від слова Хрест, що значить "боголюдина", "захисник"). Проте вже через кілька століть зусиллями фарисеїв почало домінувати слово "хрістияни" (від Хрістос - помазаник, іудейський месія, раб Єгови). Нинішнє християнство є суперечливим поєднанням народної арійської традиції, апостольського хрестиянства та іудохрістиянської єресі.

Атакуюча сварга і безконечник з найдавнішого храму, присвя­че­ного Ісусові Хресту. Мегідо (неподалік Назарета), Галілея, 230 р.


В тему:
Археологічна знахідка в Meгіддо може бути ранньохрестиянським храмом ІІІ століття
Найдавнішу пасіку відкопали поблизу Скіфополя в Галілеї
Про книгу «Пшениця без куколю»
Пшениця без куколю. Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень
Навіщо Хреста загорнули в плащаницю?
Чи був Хрестос юдеєм?
Етнічна основа хрестиянства: гали—галілеяни—тиверці
Арійський стандарт

Наші інтереси: 

Пізнаємо Арійську традицію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи