Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 146
  • Hits: 153

Нові тарифи США відкривають для України великі можливості – Ігор Рейтерович

Категорія:

Глобальна економіка зараз стоїть на порозі великого перерозподілу – і для України тут відкриваються великі перспективи. Потужні компанії будуть думати, куди перенести свої виробництва. Україна тут виходить на перший план завдяки розташуванню в центрі Європи та високоосвіченому населенню.

250404-igorreyterovych.jpg

Ігор Рейтерович – політолог, кандидат політичних наук

10% мито для України – не таке страшне, як його малюють, враховуючи невеликий товарообіг зі США. До того ж Україна може передомовитися з Трампом. Головне – хто буде перемовником від України.

Ми стикнемося незабаром з глобальним перерозподілом усіх ланцюгів виробництва і постачання, які є на сьогодні. Великі компанії будуть думати, куди перенести свої виробництва з Азії та Латинської Америки. І Україна тут виходить на перший план завдяки своєму географічному розташуванню (це – центр Європи). По-друге, тут високоосвічене населення.

Виробництво, яке буде розміщене в Україні, буде дешевше, ніж, скажімо, в Румунії, Польщі, Чехії, Словаччині чи Угорщині, поки Україна ще не є членом ЄС.

В Україні попри обстріли РФ та продовження російської агресії досі зберігається непогана інфраструктура. В цілому стартові можливості виглядають точно не гірше, ніж в країнах Азії, де зараз розміщуються виробництва великих компаній.

 

Наші інтереси: 

Тверезий погляд на економічну ситуацію, що склалася. Криза – це час можливостей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.