Ми творимо мову, яка нам буде зручна і приємна. Це буде мова нової української нації - нації нових аріїв. Експеримент з книгою покаже, чи ми йдемо правильним шляхом.
Якщо все зробимо добре, то до кінця 2015 року отримаємо книгу "Арійський Стандарт 2015" з брендом "Написано на Сенсарі". Вона має бути зрозумілішою, компактнішою, приємнішою, милозвучнішою, а також зручнішою для комп’ютерної обробки. До речі, потім її озвучимо, тобто зробимо аудіокнигу.
До праці!
А Євген має рацію стосовно софтів та гаджетів. Прийде час озвучення, згадаємо за нашого друга-озвучувача Енея Харалужного!
Comments
Це вже Дія так Дія! Підтримую практику творення нової мови (чи можна назвати це відновленням давньої?).
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Оскільки ми є новою Українською нацією, тож нам потрібна зручна і приємна мова. Така, яка нам підходить і подобається. Ми її творимо з власної волі, бо є вольними людьми.
Для цього ми використовуємо мову з тих часів, коли українці були вольними, і збагачуємо її новими знаннями, словами, сенсами. Тому це не стільки відновлення давньої мови, як оновлення її (омолодження) на новому оберті еволюційної спіралі.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
насправді нове - це те давне ІСТИНЕ і нібито втрачене, але воно живе у нашему сучасному слові. Надумування "нового" (оте софти чи харди) то є хибне для осмислення істинного значення Слова. Певний приклад цього давнього знання слова - розмістив у своєму блоці. Давня мудрість - вона потребує свого осмислення, а творення "нового" Слова - те, що я побачив, то дуже сімнівно щодо сенсар. Сучасна українська мова - то більше ніж сенсар, який нині живим треба осягнути спочатку, після чого слід думати, щоб якесь нове - бодай одне - слово привнести у мову.
Хай Буде!
Хай Буде!
VitaYou!
А Євген має рацію стосовно софтів та гаджетів. Прийде час озвучення, згадаємо за нашого друга-озвучувача Енея Харалужного!
Так, дуже гарна ідея? Я з радістю візьмуся за озвучення))
Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.
Недарма кажуть люди- нове, це добре забуте старе. Можливо, генетична пам'ять впізнає нашу прамову, і нам буде легко користуватись СЕНСАРОМ?
Історія має властивість повторюватись...
Пропоную відмовитися від слова єврей і повернути відомий термін жид. Тільки на просторах СРСР це вважається лайкою
Євреї, іудеї, жиди - Наявність цих трьох слів дає Сенсару гарну можливість дати їм точні визначення і зробити нашу мову однозначною. Обговорення ТУТ
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!