Нещодавно група терористів міжнародників захопила місто Сніжне в Донецькій області. В ЗМІ було багато здивувань щодо того, навіщо їм те Сніжне… А тим часом терористи укріплюють свої позиції у Сніжному, в той час поки сили АТО на них не звертають уваги. Так ось, якщо є високопрофесійні сили в резерві, саме час відправити їх у Сніжне. Негайно! Пояснюю навіщо.
Ви знаєте, що є найкритичнішим у авіаційних двигунах? Це лопатки турбін та диски турбін. Саме від технології виробництва цих деталей залежить вся військова авіація. І України, і Росії. Наприклад, Китай не міг запустити своє виробництво клонів російських військових літаків Су-27 (30, 33) доки не роздобув в Україні саме цю дрібничку (це було десь у 2008 році, здається).
А знаєте де саме це робиться в Україні? У Сніжному Донецької області! На Сніжнянському машинобудівному заводі, який по факту є філіалом Мотор-Січі. СМЗ випускає деталі для авіаційних двигунів (диски компресорів, лопатки компресорів і турбін).
Тобто, без продукції Сніжнянського машинобудівного заводу всі плани Росії на ПАК ФА Т-50 та на інші проекти є примарними. Ну хіба шо китайські двигуни поставлять.
Це критична і ексклюзивна продукція і технологія. У разі втрати цього виробництва ми не зможемо випускати авіаційні двигуни.
Саме тому жоден європейський чи американський аналітик не порадить негайно зберегти це підприємство. Бо без нього будемо купляти двигуни в Англії чи США.
Саме це виробництво стратегічно важливе для Росії. Настільки важливе, що для його вивозу з території України в Росію варто послати кілька сотень військових з бронетехнікою у Сніжне.
Терористи у Сніжному з”явились негайно після відвідування Москви Директором Мотор-Січі Богуслаєвим у кінці травня.
У разі вивезення в Росію обладнання і ключових робітників СМЗ помре і багато людей залишиться без роботи. Не тільки в Сніжному. Помре Мотор-Січ.
Сподіваюсь, що аналітики АТЦ та СБУ складуть 2+2 і зрозуміють, що заплановано Богуслаєвим у Москві і що треба негайно зробити в рамках АТО.
Несподіване продовження теми:
"Мотор Січ" просить прибрати дану публікацію з сайту НУіНА, або ...
Comments
Тепер зрозуміло.