Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Вища ступінь бойової готовності: як це виглядає зсередини (відео)

Визначені військові частини Міноборони приведені в вищу ступінь бойової готовності. Тож в будь-який момент вони готові до марш-кидка в район бойового призначення. Морально-психологічний стан особового складу на високому рівні. Бійці готові до виконання любих поставлених завдань.

 

«Час на вихід і виконання завдань мінімальний. Кожному військовослужбовцю виданий або автомат Калашникова, або кулемет, або снайперська гвинтівка. Виданий відповідний комплект боєприпасів до цих видів зброї. Видані гранати, і на кожну зброю – той комплект, який необхідний відповідно до наказу Міністра оборони», - говорить командир 72-ї окремої механізованої бригади Андрій Грищенко.

Особовий склад танкового батальйона зайнятий укладанням боєкомплектів. «Ця машина БМП 2К моя командирська машина, боєприпаси, які використовуються на цій машині, 30мм боєприпаси - 500 одиниць», - каже командир першого механізованого батальйону Іван Гораз.

Також військові завантажують кулеметні стрічки. «Спорядження стрічок до кулемету ПКТ 1250, і стрічки до кулемету НСВТ - 300 патронів», - говорить командир танкового батальйону Олександр Поляков. Рота снайперів – зразкова. Прицільна дальність снайперської гвинтівки - 1300 метрів. У хлопців чудові показники в навичках стрільби не лише у складі механізованих підрозділів. «А так само снайпери можуть діяти в складі снайперських пар гру щодо ведення розвідки, шляхом спостереження, а також елементів диверсійних дій», - каже командир роти снайперів Олександр Портяненко.

Робочий день у казарменому режимі нині продовжений до 10 годин. «Морально-психологічний стан особового складу на високому рівні. Ми готові до виконання любих поставлених завдань. Будьте впевнені, ми її виконаємо!», - говорить командир роти Житомир Іван Войтенко. Крилаті піхотинці – так називають вояків 95-ї житомирської бригади.

Десантники теж несуть службу в бойовому режимі. Підйом о шостій ранку, і відпрацювання штатних наказів. Це один із небагатьох елітних десантних підрозділів України, який може виконувати  надскладні завдання на території своєї держави і в тилу ворога. «Майже всі військовослужбовці мають досвід виконання бойових дій та миротворчих завдань з військовослужбовцями інших армій світу.

Штаб бригади повністю інтегрований і готовий працювати у складі штабів багатонаціональних. У тому числі і провідних армій світу», - каже командир 95-ї окремої аеромобільної бригади Михайло Забродський. У частині – лише солдати-контрактники. Строковиків востаннє призивали минулої осені. Усі десантники вірні присязі та своєму військовому обов’язку, незважаючи на інтернаціональний склад бригади. Разом з українцями служать 14 росіян і 2 поляки. «Не потрібно нікого просити, нікого не треба заставляти. Всі люди прийшли сюди добровільно, всі люди знають навіщо вони сюди прийшли. Вони готові виконувати свій громадянський, конституційний і військовий обов’язок», - підкреслює командир взводу снайперів Євген Гончар. Нині у військовій частині розгорнуті блокпости з бронетранспортерами, озброєні патрулі контролюють весь периметр військового містечка. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!