x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Attribute xml:lang redefined in Entity, line: 9 in simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (line 108 of /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Порошенко сподівається, що гарантії безпеки США за відмову КНДР від ядерної зброї врахують досвід України

Президент України Петро Порошенко сподівається, що гарантії безпеки США за відмову КНДР від ядерної зброї врахують досвід України. Про це Порошенко написав у Тwitter.

Так, коментуючи зустріч президента США Дональда Трампа з лідером КНДР Кім Чен Ином, Порошенко зазначив, що "завдяки рішучому лідерству Трампа шлях до встановлення миру на Корейському півострові нині вже не є таким неможливим".

 

 

"Сподіваюсь, що безпекові гарантії з боку США у зв’язку з денуклеаризацією півострову врахують недоліки Будапештського меморандуму щодо безпекових гарантій Україні", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Трамп у підписаній у Сінгапурі угоді надав  Кім Чен Ину безпекові гарантії в обмін на відмову від ядерної зброї.

Наші інтереси: 

Дуже вчасне нагадування про Будапештський меморандум. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Прапор Ельфійської України зі знаком Лебідь

Цивілізаційний стартап «Ельфійська Вільна Церква»: Український палінгенетичний реактор і світанок Homo Triplex (+аудіо)

Заснувати новий світоустрій може тільки надзвичайно авторитетний центр, керований надлюдьми. Інструкцію з його заснування дає Ісус Хрестос у документі «Добре Знання». Це має бути стратегічний стартап...

Кращий коментар

Володимир Федько's picture
0
No votes yet

Порошенко ввічливо і вчасно нагадав США про Будапештський меморандум!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Comments

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Дуже розумне і вчасне зауваження. По суті, звернення до США: Північна Корея вам повірить тільки тоді, коли ви надасте безпекові гарантії Україні.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Володимир Федько's picture
0
No votes yet

Порошенко ввічливо і вчасно нагадав США про Будапештський меморандум!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!