Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Ментальна структура населення України за результатами виборів 2019 року

Спецтема:

Світлі реалісти? Серед населення України їх не більше 1%, але це потенційні творці нового світу. З ними й працюємо. Всі інші приєднаються пізніше.

Аудіоверсія статті: Ментальна структура населення України за результатами виборів 2019 року

Як ми вже з’ясували, перший тур президентських виборів 2019 року несподівано виявив деяку вертикальну структуру суспільства:

16% – «розумні і думаючі» (критично мислячі, підтримали Петра Порошенка);

42% – «довірливі» (схильні довіряти словам,  підтримали популістів);

30% – «емоційні» (довіряють «картинкам», підтримали Володимира Зеленського);

12% – «етнічні росіяни» (інстинктивно орієнтовані на Москву, підтримали Юрія Бойка).

У другому турі відбулося змагання етнічних ідентичностей і розділення «по-горизонталі».

25% підтримали українця Порошенка. Це значить, що до 16% «самостійних» приєдналося 9% «довірливих» та «емоційних» – носіїв української етнічної самосвідомості, тобто українців зі здоровим етнічним інстинктом.

73% підтримали єврея Зеленського. До цієї групи увійшли етнічні росіяни, євреї, а також українці з ослабленим або відсутнім етнічним інстинктом. У цих українців негативне ставлення до Порошенка виявилося сильнішим за етнічний інстинкт «свій–чужий». У максимально чіткій дихотомії «компетентний українець – некомпетентний єврей» вони обрали російськомовного єврея.

Група 16%, яка в першому турі проголосувала Петра Порошенка, складається з двох нерівних частин – «розумні» (самостійно мислячі) і «думаючі».

Як відомо, до самостійного мислення спроможні лише 5% людей – це усталена соціологічна константа. Наприклад, згідно з соціологічним дослідженням, 5% населення України є принциповими противниками системи гарантованого працевлаштування – бо вони самі знають, що робити. Це самостійні українці, спроможні відповідати за свій вибір.

До цих 5% РОЗУМНИХ приєдналися 11% ДУМАЮЧИХ. Думаючі – це ті, які прагнуть діяти розумно. Їм вистачає мізків для того, щоб прислухатися до авторитету розумних. По суті, кожен з 5% переконав ще двох чи більше українців, що й дало в результаті 16%. Усі інші піддалися масовому психозу і влилися в натовп, для якого авторитетом є ЗМІ, соціальні мережі, фейкові сайти або пенсіонери на сусідній лавці.

Парламентські вибори виявилися «третім туром» президентських виборів і в цілому підтвердили виявлену раніше структуру.

Бар’єр 5% подолали 5 партій: «Слуга народу» набрала – 43%, «Опозиційна платформа – За життя» – 13%, «Батьківщина» – 8%, «Європейська солідарність» – 8%, «Голос» – 6%.

Як повідомили соціологи, «Європейська солідарність», «Голос» і «Українська стратегія Гройсмана» (2%) мають той самий електорат – і він є найосвіченішим. Найрозумнішими є прихильники «Європейської солідарності» Порошенка – за рахунок більшого життєвого досвіду в порівнянні з переважно молодими прихильниками «Голосу» Вакарчука і «Стратегії» Гройсмана.

Разом цей електорат складає 8 + 6 + 2 = 16%. Не важко побачити, що це ті ж самі «розумні і думаючі», які в першому турі дали 16% Петру Порошенку. «Розумні» (5%) підтвердили свій вибір, а от частину тих, які «прагнуть діяти розумно», вдалося переманити новозліпленим проектам «Голос» (спонсори – олігархи Пінчук і Сорос) та «Українська стратегія Гройсмана».  

Нарешті, 13%, які набрала промосковська «Опозиційна платформа – За життя» (Бойко–Рабінович) – це ті ж 12% Бойка в першому турі (етнічні росіяни) плюс голоси частини євреїв (Рабінович є президентом Всеукраїнського єврейського конгресу і головою Об’єднаної єврейської общини України).

З погляду творення постіндустріальної України нас найбільше цікавить група 5% – розумні українці. З цієї групи першочергової уваги заслуговують ті, що зберегли позитивне мислення і дивляться в майбутнє з оптимізмом. Це тому, що вони перебувають у позитивному просторі подій. Про них – у статті «Третій параметр». Це «світлі реалісти» – світлі розумні українці. Серед населення України їх не більше 1%, але це потенційні творці нового світу. З ними й працюємо. Інші приєднаються пізніше.

Продовження у статті: Постіндустріальний перехід України починається з формування психоенергетичного банку.

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Успішні соціальні проекти добре знають свою цільову групу. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Кращий коментар

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

У цій статті уточнюємо терміни: "розумні", "думаючі", "довірливі", "емоційні".

Світлих розумних українців називаємо аріями (шляхетними).

Про те, що таке розум, дивіться статтю і коментарі до неї: Колективна свідомість, або Уявіть собі, що ви комп’ютер

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Comments

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

У цій статті уточнюємо терміни: "розумні", "думаючі", "довірливі", "емоційні".

Світлих розумних українців називаємо аріями (шляхетними).

Про те, що таке розум, дивіться статтю і коментарі до неї: Колективна свідомість, або Уявіть собі, що ви комп’ютер

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

"Думаючі" намагаються бути розумними, а "довірливі" намагаються хоч трохи думати. "Емоційні" взагалі не думають - вони й так "все знають".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Ігор Каганець's picture
0
No votes yet

Додав аудіоверсію цієї статті. Слухаємо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!