x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 180 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 720
  • Переглядів: 796

28 чеснот Великого Переходу – навички, вміння, нідги та сідги – 7х4 (+аудіо)

Категорія:

Нове озвучення! Розвиток людини відбувається шляхом накопичення корисних звичок. Соціально важливі звички називаються чеснотами. Кожний з чотирьох компонентів людини – плоть, душа, дух і бог – має 7 головних чеснот. Духовні та божественні чесноти традиційно позначаються термінами «нідги» та «сідги».

230725yevanalavandovomupolirivnenskyyrayon.jpg

Єва на лавандовому полі (Рівненська область)
Єва на лавандовому полі (Рівненська область)

Аудіоверсія

Попередні статті:

Обов’язковою умовою переходу до нової цивілізації Золотої ери є формування людини четвертого рівня розвитку – універсальної людини, у термінах арійської традиції – «лебедя». Формування нової людини і нової цивілізації – це єдиний процес. Його здійснення вимагає низки послідовних кроків, які полягають у виробленні чеснот – соціально важливих корисних звичок.

Три типи людини

Людиною ми називаємо представників виду «Homo sapiens», що етимологічно означає «носій духу»: «гомо» – це людиноподібна оболонка, житло, дім (англ. Home), а «сапієнс» – «розумна» або «мудра»).

Будь-яка людина є втіленою божественно-духовною сутністю, тому має чотири складники, які наче вкладені одне в одне:

  • плоть (фізичне тіло, зовнішня оболонка);
  • душа (психіка);
  • дух (духовна істота);
  • бог (внутрішня божественна сутність, іскра Божа, божественне ядро), звідси євангельське «Люби господа, бога твого» (не «нашого», а «твого», тобто внутрішнього бога). Натомість до Творця всесвіту (соборної істоти, організації багатьох богів) застосовуємо «Отче наш». Тому що внутрішній бог індивідуальний у кожної людини, а Творець всесвіту (Бог-Творець, Бог) спільний для всіх.

У залежності від того, який з цих складників керує людиною, вона належить до одного з трьох типів:

Гомо сімплекс (людина проста, Homo simplex, «гобіт») – керується душею;

Гомо дуплекс (людина подвійна, Homo duplex) – керується духом;

Гомо триплекс (людина потрійна, Homo triplex) – керується внутрішнім богом.

Чесноти: навички, вміння, нідги та сідги

У попередніх статтях ми говорили про те, що для ефективного здійснення будь-якої конкретної діяльності треба виробити до неї звичку. Що більше корисних індивідуальних звичок виробить людина, то вона продуктивніша.

Деякі звички є дуже важливими для розвитку соціуму (народу, корпорації, ордену, товариства). Такі соціально важливі звички називаються чеснотами. Вони заохочуються і плекаються соціумом, відтак стають складниками культури, тобто «того, що культивується, плекається, вирощується». Щоб розвиватися і ставати щораз культурнішою людиною, треба виробляти в собі чесноти.

Кожен з чотирьох компонентів людини – «плоть», «душа», «дух» і «бог» – розвивається шляхом накопичення власних звичок і чеснот. У цій статті нас цікавлять лише чесноти. Кожний компонент людини має 7 головних чеснот, відтак всього маємо 28 головних чеснот. Розвиток від сімплекса до боголюдини відбувається шляхом накопичення («збирання») цих чеснот, тобто їх вироблення та плекання (культивації).

Сім чеснот плоті: базові соціальні інстинкти

Навичка – це така звичка, яка робиться автоматично, не задумуючись, на рівні інстинктів. Якщо використовувати комп’ютерні аналогії, то це «апаратний софт» – програми, зашиті в «залізо» – мікропрограми, драйвери, BIOS тощо.

Ті навички, які є соціально важливими та обов’язковими для плекання, називаємо «чеснотами плоті», хоча для цього поняття бажано знайти коротший термін у вигляді одного слова. До чеснот плоті (базових соціальних інстинктів) відносимо:

1. Розбірливість – звичка розрізняти своїх і чужих, безпечне і небезпечне, корисне і шкідливе («цяця», «ляля», «кака», «бєка», «вава»). Відповідно, ця навичка допомагає брати корисне й уникати шкідливого. Науковий термін для цього соціального інстинкту – «споріднена консолідація та неспоріднена ізоляція».

2. Вдячність – звичка виражати почуття цінування отриманого добродійства.

3. Працелюбність – звичка допомагати іншим і ретельно виконувати доручену роботу.

4. Слухняність – звичка слухатися старших, відчувати своє місце в ієрархії («вертикальна консолідація»).

5. Ввічливість – звичка викликати приязність і уникати марних конфліктів («горизонтальна консолідація»).

6. Охайність – звичка підтримувати чистоту, носити чистий одяг, підтримувати лад.

7. Дисциплінованість – звичка дотримуватися встановленого порядку та норм поведінки («конформна консолідація»).

Описані навички називаються «чеснотами плоті» тому, що вони проявляються навіть у маленьких дітей, які ще тільки вчаться думати й говорити. За великим рахунком, подобу цих автоматичних навичок можна виробити навіть у домашніх тварин, тому що це, по суті, соціальні інстинкти. Завдання правильного виховання полягає в тому, щоб розкрити ці вроджені інстинкти, окультурити та спрямувати на спільне благо.

Таким чином, сім чеснот плоті – сім базових соціальних інстинктів – це головні соціально важливі навички, які виробляються навіть при несформованій душі, зокрема у маленьких дітей і навіть у тварин. Це, до речі, критерій, за яким ми відрізняємо «чесноти плоті» від «чеснот душі», адже «чесноти душі» вже потребують розвиненої психіки. Якщо ж подобу відповідної чесноти (корисну звичку) можна виробити у тварини, то це «чеснота плоті».

Найскладнішою є остання, сьома «чеснота плоті» – дисциплінованість, адже вона передбачає початкові уявлення про соціальні норми. Дисциплінованість є «трампліном» для переходу до вироблення чеснот вищого рівня – чеснот душі.

Сім чеснот душі: головні вміння – «septim artes»

Вміння є ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ навичками, тому це вже не рівень плоті, а рівень душі (психіки, від гелленського ψυχή – псюхе, псіхе), частиною якої є інтелект. Вироблення вмінь полягає в засвоєнні вже НАЯВНИХ соціальних норм та правил, тому вміння не потребують творчості.

Головні соціально важливі вміння – «сім чеснот душі» – відповідають європейській традиції «septim artes liberalis» у середньовічній середній школі. Цю семерицю перекладають з латини як «сім вільних мистецтв». Насправді йдеться не про мистецтва (адже поняття «мистецтво» передбачає наявність творчості), а саме про вміння, адже латинське слово «ars» первинно означало «ремесло», «майстерність». Отже, «сім чеснот душі»:

1. Мова – вміння розуміти мову і висловлювати свої думки.

2. Письмо – вміння читати й писати.

3. Логіка – вміння виробляти правильні рішення та вести діалог.

4. Арифметика – вміння рахувати, тобто оперувати числами.

5. Геометрія – вміння визначати довжини, площі та об’єми.

6. Навігація – вміння орієнтуватися у просторі.

7. Музика – вміння співати або грати на інструментах.

Наголосимо, що на відміну від НАВИЧОК («апаратного софту»), ВМІННЯ є проявами нашої душі, передусім її інтелекту. Вміння – це складні програми людського біокомп’ютера. Найскладнішим умінням є музика, адже вона здійснює дотик до якостей вищого рівня – краси, гармонії, цілісності, творчості – а це вже духовні якості, тому музичне вміння є трампліном до вироблення духовних чеснот.

Чесноти душі доступні навіть інтелектуальним тваринам – інтелісам (Гомо інтеліс), людиноподібним істотам, розмовляючим тваринам. І це є критерієм, за яким ми відрізняємо «чесноти душі» від «чеснот духу»: якщо чеснота доступна інтелектуальним тваринам, то це не духовна чеснота. А все тому, що інтеліси не мають духу, тому духовні чесноти їм недоступні.

Сім чеснот духу: нідги – духовні скарби

Для позначення головних чеснот духу індоарійська традиція застосовує термін «нідги» (на санскриті निधि, nidhi), що означає «скарби». Якщо виходити з фоносемантики, то нідги – це «те, що надихає» або «те, що дає надію».

Саме про нідги – духовні скарби – говорив Ісус Хрестос: «Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і хробаки нищать і де злодії підкопують і крадуть. Збирайте собі скарби на небесах, де ні міль, ні хробаки не точать і де злодії не проломлюють стін і не крадуть. Бо де твій скарб, там і твоє серце буде» (Матвій 6.19-21). Під «серцем» Ісус розумів серцевину, «нутро» людини (Марко 7.21), тобто її духовно-душевний комплекс, що його складають дух, психіка та канал зв’язку між ними. Саме для розширення доступу душі до її духу й необхідно накопичувати нідги.

Нідги – сім головних духовних чеснот – описані в Нагірній проповіді у вигляді семи так званих «блаженств»:

1. Скромність – звичка позбуватися всього зайвого і здобувати тільки необхідне. Скромність робить людину легкою й динамічною. Але найголовніше в тому, що ця нідга вводить до Царства божого – Простору волі: «Щасливі скромні, бо їхнє Царство боже». Зверніть увагу: скромні вже – тут і тепер – мають Царство боже, а не колись у майбутньому.

Без скромності Царство боже неможливе. Річ у тім, що в цьому просторі подій нема зовнішніх обмежень, тож для керування собою людина має увімкнути обмеження внутрішні. Якщо їх нема, то для блага самої ж людини всесвіт застосовує обмеження зовнішні. Але як тільки людина бере у свої руки керування власними апетитами та спокусами, то всесвіт знімає зовнішні обмеження і відкриває людині Простір волі. Скромність – це самообмеження, здійснюване духом людини, а не зовнішніми обставинами (звідси конструкція «убогі духом» гелленською мовою). Тому ця чеснота є обов’язковою для переходу у простір Царства божого (Простір волі).

З другого боку, скромність є фундаментальною чеснотою шляхетної людини (реалізованої людини, арія). Фактично, це показник досягнення людиною третього рівня розвитку, тому згадане вище «блаженство» можна перекласти так: «Щасливі шляхетні, бо їхнє Царство боже». Брама до Простору волі відкривається тільки шляхетним.

2. Приязність – звичка дружньої взаємодії з собі подібними. Це обов’язкова умова творення арійських організацій (організацій аріїв), головними з яких є арійські варни – «брахмани», «кшатрії», «господарі».

3. Реалізм – звичка розглядати життя в усій складності, з усіма плюсами та мінусами. Відповідне «блаженство» сучасною мовою звучить так: «Щасливі реалісти, бо вони отримають допомогу».

4. Праведність – звичка знаходити й застосовувати вишні (найвищі, метафізичні) знання, правду – від давньоукраїнського і санскритського «паравіда» – найвищі знання (пара – найвищий, віда – знання). Праведні прагнуть необмеженого доступу до правди.

5. Милосердя – звичка до відкритого, спокійного, неупередженого ставлення до будь-яких джерел знань. Милосердя дає співчуття до будь-якого джерела, а відтак і спроможність витягувати з нього вишні знання – будь-якими мовами, у будь-якій формі.

6. Святість – звичка підтримувати «чистоту серця», тобто чистоту своєї духовно-психічної структури. Кристальна чистота й повна прозорість «серця» відкривають перспективу побачити свого внутрішнього бога: «Щасливі чисті серцем, бо вони бога побачать». Слово «побачать» вказує на те, що наразі святі ще не бачать бога. Вони його побачать тоді, коли зроблять ще один крок і здобудуть наступну, сьому нідгу – чесноту миротворчості.

7. Миротворчість – готовність та компетентність творити новий лад – нові світи, нові цивілізації. Оскільки на досягнення цієї мети може піти кілька століть, то для творення нового миру (нової рівноваги) треба здобути біологічне безсмертя – «вічне життя». Тому миротворці – це вічно молоді «лебеді». Миротворчість – це не миролюбність і лагідність, а рішучість та спроможність творити нові світи.

Навіщо накопичувати нідхи, тобто «збирати небесні скарби»

Вироблення духовних чеснот необхідне для переходу від дуплекса до триплекса. Цей перехід відбувається у Просторі волі (Царстві божому), а починається з рівня шляхетної людини, яка володіє скромністю: «Щасливі скромні, бо їхнє Царство боже». Далі відбувається поступове накопичення нових духовних чеснот – приязність, реалізм, праведність, милосердя, святість.

Остаточний перехід від дуплекса до триплекса (від арія до «лебедя») відбувається після здобуття чесноти миротворчості. Виробивши цю нідгу, арій отримує доступ до внутрішнього бога, здобуває біологічне безсмертя і перетворюється на «лебедя». Потім ці окремі «лебеді» організовуються у варну «Лебідь» (на санскриті – «Ганса») і починають формувати з аріїв три арійські варни. Заснування системи з трьох арійських варн означає заснування нового світу.

«Лебеді» дуже зацікавлені у творенні нового світу, адже в ході цього творення вони накопичують інші – божественні – скарби, які відкривають їм шлях перетворення на боголюдей.

Як і в попередніх трьох «семерицях», остання духовна чеснота – миротворчість (світотворчість) – служить трампліном для переходу на вищий рівень і вироблення вже не духовних, а божественних чеснот.

Ще раз наголосимо, що перехід від універсальної людини до боголюдини відбувається лише в ході творення нового світу: «Щасливі миротворці, бо вони синами Божими стануть». Отже, щоб стати боголюдиною, треба активно творити нову цивілізацію.

Сім божественних чеснот: сідги

Як ми вже знаємо з попередньої статті, для позначення божественних чеснот в індоарійській традиції застосовують термін «сідги», тобто «досягнення» (на санскриті – सिद्धिः, siddhi). Сідга – це стала спроможність здійснення надприродної дії. Це ніщо інше, як ЗВИЧКА до здійснення певної надприродної дії. Чудесні речі з нами інколи відбуваються й на нижчих рівнях розвитку, проте вони мають випадковий характер. Сідга – це гарантоване досягнення успіху – як підняти руку чи випити води.

З погляду фоносемантики, сідга – це «те, що дає силу». Вочевидь, йдеться про божественну силу, яка позначається словом «віра», про що ми вже говорили у статті «Віра – сила, що пересуває гори». З кожною новою сідгою зростає загальний потенціал віри.

У Добрій Новині розповідається про те, що Ісус опанував 7 сідг (божественних чеснот): миттєве зцілення, матеріалізація речей, яснобачення, левітація (ходіння по воді), керування стихіями (вітром і блискавкою), телепортація, воскресіння зі стану смерті, в тому числі самовоскресіння. Отже, ми знову виходимо на сім чеснот, цього разу божественних.

1. Зцілення – спроможність силою слова швидко відновлювати людей чи технічні пристрої, передусім тонку електроніку.

2. Матеріалізація – спроможність матеріалізувати будь-які речі – від харчових продуктів до предметів побуту чи паперових документів.

3. Левітація – спроможність змінювати свою вагу, ходити по воді.

4. Керування стихіями – спроможність керувати вітром, блискавкою, дощем, теплом.

5. Телепортація – спроможність миттєво переміщуватися у просторі.

6. Воскресіння – спроможність повертати життя, тобто відновлювати зі стану смерті.

7. Самовоскресіння є критерієм досягнення рівня боголюдини. Якщо біологічне безсмертя свідчить про досягнення рівня універсальної людини, то самовоскресіння – про досягнення рівня боголюдини.

Для чого потрібні сідги

По-перше, збирання божественних чеснот (сідг) необхідне для перетворення універсальної людини (лебедя) на боголюдину (спаса). Найвищою чеснотою з божественної семериці є сідга самовоскресіння. Людина, що опанувала цю чесноту, стає боголюдиною.

По-друге, сідги полегшують процес заснування нового світу і дозволяють його здійснити за коротший час. Тому миротворці – безсмертні лебеді – виробляють нові сідги, починаючи з базової, яка полягає в миттєвому зціленні.

По-третє, що більше сідг, то цікавіше жити! За наявності сідг творення нового світу – це вже не робота, а захоплива гра.

У наступній статті поговоримо про 5 рівнів розвитку і про те, що Добра Новина про них розповідає і яку для цього використовує термінологію. Це дуже важливо для ввімкнення віри – головного чинника здобуття біологічного безсмертя і перетворення на вічно молодих «лебедів».

Висновки

1. Розвиток людини відбувається шляхом накопичення корисних звичок.

2. Соціально важливі звички називаються чеснотами.

3. Кожний з чотирьох компонентів людини – плоть, душа, дух і бог – має 7 головних чеснот.

4. Духовні та божественні чесноти традиційно позначаються термінами «нідги» та «сідги».

5. Шлях від простої людини до боголюдини передбачає послідовне накопичення 28 чеснот.

Руслана - Остання поема

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
Прослухати на Ютубі:

 

Наші інтереси: 

Досліджуємо Євангеліє, рішуче підіймаємось до рівня універсальної людини – безсмертної та святої.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Юлія Гаркуша.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Дякую за статтю, важливість якої важко переоцінити!) Завжди вважала, що віра – це талант, який дається (або не дається) з народженням. А зараз з радістю дізналася, що віру можна здобути шляхом поступового вдосконалення. Цей новий погляд на віру дарує надію на те, що будь-яка людина може повірити в можливість здійснення нею надприродних дій. І тут переді мною знову постає питання, на яке я завжди шукала відповідь: Як пробудити в людях віру, як викликати в них бажання ставати активними творцями нового світу? Адже українці мають величезний потенціял віри!

З подякою чекаю на подальші статі!)

Коментарі

Зображення користувача Юлія Гаркуша.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Дякую за статтю, важливість якої важко переоцінити!) Завжди вважала, що віра – це талант, який дається (або не дається) з народженням. А зараз з радістю дізналася, що віру можна здобути шляхом поступового вдосконалення. Цей новий погляд на віру дарує надію на те, що будь-яка людина може повірити в можливість здійснення нею надприродних дій. І тут переді мною знову постає питання, на яке я завжди шукала відповідь: Як пробудити в людях віру, як викликати в них бажання ставати активними творцями нового світу? Адже українці мають величезний потенціял віри!

З подякою чекаю на подальші статі!)

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

В природі не буває надприродних дій. Є дії до яких ми не доросли і не можемо пояснити. Це зовсім не означає що вони надприродні

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

З першою половиною Скромності зрозуміло: якщо не маєш внутріннього обмеження, то отримуєш зовнішнє (і це не карма, як хтось може подумати). Але як позбутись чогось непотрібного тепер, бо заощаджуєш його на мінливе майбутнє. І дійсно існує правило: тільки-но щось викидаєш, як миттєво воно тобі знадобується. Тому варто це робити не постійно, а по графіку: італійці, наприклад, викидають медлі під Новий рік, а ми можемо робити генеральну чистку щомісячно чи раз у два роки... .
Дякую за думки.

Все починається з Любові.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Цю проблему ми вирішимо трохи пізніше – коли перейдемо на новий сайт і організуємо систему внутрішньої бартерної торгівлі за «галію» (валюту облікованого дарування). Докладніше про це у статті Економіка дарування планети «Приязність»: здійснення бажань, розподілений банк, пенсійний фонд

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Стосовно милосердя: "руській мір" теж є джерелом деякої інформації, то будемо його допускати у свій світ і неупереджено терпіти?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

<blockquote><strong>Ігор Каганець wrote:</strong> Цю проблему ми вирішимо трохи пізніше – коли перейдемо на новий сайт і організуємо систему внутрішньої бартерної торгівлі за «галію» (валюту облікованого дарування). Докладніше про це у статті Економіка дарування планети «Приязність»: здійснення бажань, розподілений банк, пенсійний фонд</blockquote>

Позбуватись зайвого треба лише за гривні чи галії, а я думав, що безкорисно?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Щоб позбуватися зайвого і здобувати необхідне застосовуємо будь-який доречний спосіб.

В будь-якому разі це обмін.

Якщо комусь просто даруємо, то обмінюємо подарунок на вдячність і взаємну радість. Якщо використовуємо обліковане дарування (за галію) або продаємо за гроші, то збільшуємо свої можливості здобувати те, що вважаємо необхідним.   

Сергій Ждан wrote: Позбуватись зайвого треба лише за гривні чи галії, а я думав, що безкорисно?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

До яснобачення я б ще додав уміння не лише розуміти думки, але й говорити незнайомою мовою. Як у тому ж фільмі "Кін Дза-дза" це роблять і сапієнси, і інтеліси (а це властивість уже не лише духу, а і душі, що дивно). До речі в ньому багато речей для обговорення, наприклад, лаколічність.

Все починається з Любові.

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Миротворчість – готовність та компетентність творити новий лад – нові світи, нові цивілізації. Оскільки на досягнення цієї мети може піти кілька століть, то для творення нового миру (нової рівноваги) треба здобути біологічне безсмертя – «вічне життя». Тому миротворці – це вічно молоді «лебеді». Миротворчість – це не миролюбність і лагідність, а рішучість та спроможність творити нові світи.-
Це вже компетенція не окремої людини, хоча і Сина Божого, а спільноти таких людей! Окремий миротворець здатен лише створити один новий соціальний інститут. А, ось, наприклад, Ісус Хрестос та Братство апостолів вже створили нову (відносно античної) цивілізацію - нашу теперешню.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Певно спів птахів є гармонійним, та не творчим, а лише проявом душі.

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Приязність до кого: ближніх, собі подібних, сапієнсів, тварин, рослин? Певно до ближніх (з другої заповіді)

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Щодо нідгив маємо настанови Ісуса, а як набувати сідги незрозуміло. Вони теж рухаються від попередньої до наступної чи стихійно?
Почнімо з першої. Як зцілювати себе зрозуміло, а інших та ще й миттєво? Читати їм ЖС?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

На нинішньому етапі ми можемо про це лише здогадуватися, але з поступовим піднесенням до рівня універсальної людини нам поступово відкриватиметься розуміння сенсу божественних чеснот (сідг) та послідовності їх вироблення. З Євангелія випливає, що першою є сідга зцілення, а у виробленні наступних нема чіткої послідовності. Можливо, вироблення наступних сідг прив'язане до характеру людини, а також до вимог навколишньої ситуації. 

Спроможність до миттєвого зцілення інших людей виробляється шляхом накопичення досвіду поступового зцілення і підвищення рівня власних вібрацій.   

 

Сергій Ждан wrote: Щодо нідгив маємо настанови Ісуса, а як набувати сідги незрозуміло. Вони теж рухаються від попередньої до наступної чи стихійно? Почнімо з першої. Як зцілювати себе зрозуміло, а інших та ще й миттєво? Читати їм ЖС?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

У ході дослідження Євангелія з'ясував, що воскресіння інших людей і самовоскресіння — це окремі сідги. Відобразив це в даній статті.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Єсть Бог і єсть Він Богом моїм!
Його я в серці своїм чую,
В Ньому я днюю, з Ним ночую,
Він береже мене , мов мати:
Що я роблю, Він мусить знати,
Що я роблю і що говорю.
Він в моїх радощах і горю,
Він в моїх думах, в моїх мріях
І моїх жалощах, надіях.
На нього я поклав надію,
І все, що дію, з Ним я дію;
Що мовлю – в Ньому коріниться,
Всіх моїх мислей Він криниця,
І кожний відрух серця мого
Почався в Нім і йде до Нього,

Іван Франко

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Дивовижно! Схоже, що Іван Франко стояв на аріянських позиціях. 

Володимир Самотий wrote: Єсть Бог і єсть Він Богом моїм! Його я в серці своїм чую, В Ньому я днюю, з Ним ночую, Він береже мене , мов мати: Що я роблю, Він мусить знати, Що я роблю і що говорю. Він в моїх радощах і горю, Він в моїх думах, в моїх мріях І моїх жалощах, надіях. На нього я поклав надію, І все, що дію, з Ним я дію; Що мовлю – в Ньому коріниться, Всіх моїх мислей Він криниця, І кожний відрух серця

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Виходячи з фрази Ісуса «і нічого не буде для вас неможливого» (Матвій 17.20), виходить що сідг безліч, а не 7 (і чому власне 7, за аналогією чи для гармонії?). Це і відоме нам передвигання гір, згадуване мною здатність розуміти і говорити невідомою раніше мовою, і багато, чого тільки забажаємо. Можливо з часов вияснимо, що є 7 або більше-менше компонентів отримання бажаних сідгів, серед яких будуть ті ж самі компоненти, що і для курованої молодості (принаймні, мотивація + решта шість).
Це захоплівача перспектива.

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Брати Стругацікі у повісті "Понеділок починається в суботу" показують, як проводити матеріалізацію. Також демонструється долання матеріальних перешкод (стін) та аспект телепортації, коли можливо не просто переміщуватись у просторі, а відправляти замість себе "Дубля" (біоробота) з певною пограмою дій і дістанційним контролем за ним (або й ними). І це ще не все, тож у Стругацьких можна начитатись не мало.

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Якщо заснування Нового Світу без лебедів не можливе, то цей процес може тягнутись не просто роки, а десяткі, сотні, а то і тисячі років. А ми певно сподіваємось, принаймні на роки. Чи можна сказати, що до заснування Нового Світу Російсько-Українська війна не завершиться?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Хвороба містить у собі засоби зцілення. Криза несе в собі засоби її розв'язання. Вікно можливостей для творення нового світу, яке вже відкрилося, водночас є вікном можливостей для перетворення аріїв на "лебедів". Тобто перехід частини людства з третього на четвертий рівень відбудеться дуже швидко. Озирнімось довкола: соціальні процеси прискорилися в сотні разів. Порівняймо себе з тими, якими ми були ще два роки тому – різниця дуже суттєва. Наш розвиток різко прискорився – це вже очевидно.

Сергій Ждан wrote: Якщо заснування Нового Світу без лебедів не можливе, то цей процес може тягнутись не просто роки, а десяткі, сотні, а то і тисячі років. А ми певно сподіваємось, принаймні на роки. Чи можна сказати, що до заснування Нового

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

До чеснот душі варто було б додати вміння малювати, чи воно вимагає творчості?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Наразі я не впевнений, що маю розвинені навички плоті, іноді їх підправляють (або і ні) душа чи дух. Де я так недовиховався, незрозуміло. А як у вас, друзі?
Розбірливість - це зачаток яснобачення, що властивий духу. Виходить, що маленька дитина вже має певний зв'язок з духом або інстинктивно любить його.

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Музику я теж не знаю (не співаю і не граю на муз. інструментах). Але це я ще встигну, бо маю і час, і бажання. Так само і малювання, восьме вміння.

Все починається з Любові.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Скромність у царстві божому може виглядати як внутрішня сором'язливість, і що тоді, Світ надасть нахабство?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Аудіо 28 чеснот Великого Переходу – навички, вміння, нідги та сідги (7х4): https://youtu.be/4POD-0daqaI
Тізер https://youtu.be/sTE8NkZGG8k

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Дякую, Богдане, але відповідає «відео - приватне», і «00:00» хвилин… Відкривається тут: https://youtu.be/4POD-0daqaI?si=nBnX7O5o5KyD9lCK

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Богдан ДуБ.
0
Ще не підтримано

Все як задумано. Стаття опублікована уже і доступна для прослуховування. Тізер, як нагадування про статтю, з'явиться "орієнтовно через 2-3 тижні".)
Тізер на цю статтю відкриється(опублікується) на ютуб 10 листопада.
Усі тізери можна слухати відразу, разом зі статтею, у моєму блозі в телеграм. Ти там є. https://t.me/c/1589244261/2477

ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

От воно що ! :)) Дякую за розʼяснення. 

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !