Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Діти Тернопільщини дізнались легенду УПА

Сто сорок молодих мешканців Тернополя та області взяли участь у тереновій грі «Легенда УПА». 17-18 травня поблизу м. Теребовля відбулась п’ята обласна теренова гра, у якій взяли участь мешканці чотирнадцяти районів Тернопільщини. Молодіжний Націоналістичний Конгрес, який традиційно організовує цей вишкіл молоді, відібрав представників тих шкіл, які були відзначені ювілейними відзнаками до 100-річчя від Дня народження Романа Шухевича.
Урочисте відкриття гри відбулось біля пам’ятника Степану Бандері у Теребовлі. Під час заходу відбулися змагання з туристичної техніки, повстанська естафета, було проведено брейн-ринг на тему «Національно-визвольний рух в Україні в ХХ столітті» та ватру-знайомств, на завершення якої відбувся святковий фейєрверк.

Також одним із завдань гри було виготовлення мистецького виробу на тему УПА, а саме: макет криївки, виготовлений власними руками. Варто відзначити, що всі мистецькі вироби команд були оригінальні, проте журі найбільш відзначило вироби з Підволочиського, Тернопільського та Лановецького районів.

Найцікавішою ж була сама теренова гра. У легенді, яка стала основою проведення гри йдеться: “У травні 1945 року повстанська сотня отримала наказ переправити у Карпати прапор упівського штабу. В теребовлянських лісах на сотню чекала засідка і зав’язався бій. Хоробрі повстанці боролись до останнього, загинувши як справжні лицарі в боротьбі за ідеали Української Самостійної Соборної Держави. Але найдивнішим було те, що штабне знамено так і не потрапило до рук ворогів. Легенда оповідає, що пошуки прапора не принесли успіху, а відтоді, кожної весни, на місці бою, з’являється червоно-чорний прапор, як символ нескореності української чорної землі і пролитої червоної крові за волю і честь України”.

Перед учасниками теренової гри стояло завдання знайти цей легендарний прапор, продемонструвавши при цьому знання з історії, географії, спортивного орієнтування та неабияку силу волі.

В загальнокомандному заліку перемогу вибороли: 1-ше місце — Гусятинський район (рій Олекси Довбуша); 2-ге місце — Бучацький район (рій Пилипа Орлика); 3-тє місце — Теребовлянський район (рій Миколи Міхновського). Пам’ятні призи за І місце – туристичний намет, за ІІ місце – DVD – програвач, за ІІІ місце – кольоровий принтер, для учасників вручили спонсори цього заходу. Кожен учасник теренової гри „Легенда УПА” отримав на пам’ять бандану з емблемою табору.

На таборі діяла таборова пошта, на адресу якої діти могли надсилати листи з побажаннями та пропозиціями для проводу та учасників гри, в одному з них, зокрема, йдеться: „Дорогі організатори цього надзвичайно цікавого та веселого дійства! Щиро вдячні вам за ці два дні, проведені у дружньому товаристві таких як і ми: неймовірно божевільних і самовідданих патріотів. Хочемо подякувати вам за чудово проведений час, цікаві змагання, незабутні враження, які в нас залишаться після завершення теренової гри...”

Співорганізаторами заходу виступили відділ у справах сім’ї та молоді й управління освіти та науки обласної держадміністрації. Тернопільська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведенні теренової гри “Легенда УПА” Тарасюку І.Г.(керівнику ДУС), Штогрину Й. І., Тернопільській військовій частині (командиру Корнійчуку С. та підполковнику В.Яцентюку); Олійнику М.І., А. Трачу, І.Панькушу, відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації; Теребовлянській райдержадміністрації, управлінню освіти і науки ТОДА, Ковальчуку О.А., приватним підприємцям міста Теребовлі та району (Білику А.І., Бельзецькому В.А., Борису В.С. Чаповському І.Д.), Василю Блажевському (м. Тернопіль), М.Ратушняку та всім людям доброї волі, хто допоміг в організації та проведенні цього заходу.

Прес-служба ТОО МНК
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи