Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Google зробив 3D-тури музеями України просто неба

Світ:

Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами - українською, російською і англійською. 360-градусні панорами дозволяють прогулятися територією музеїв, зазирнути всередину будинків і ознайомитися з експозиціями. 

 

Компанія Google разом з Міністерством культури України оцифрувала сім музеїв просто неба в різних регіонах країни і створила віртуальний тур ними, повідомляє ВВС.Україна

На спеціальному сайті "Музеї України просто неба" можна здійснити віртуальну подорож, дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом.

3D-тури музеями також доступні в режимі Street View на Картах Google.

Проект є частиною кампанії "Автентична Україна" і складається з музеїв народної архітектури та побуту у Києві (Пирогів), Львові ("Шевченківський гай"), Переяслав-Хмельницькому та Ужгороді, а також з Центру народознавства "Мамаєва Слобода" (Київ), Запорізької Січі - заповідника "Хортиця" (Запоріжжя) та резиденції Богдана Хмельницького у Чигирині.

Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами - українською, російською і англійською.

360-градусні панорами дозволяють прогулятися територією музеїв, зазирнути всередину будинків і ознайомитися з експозиціями.

"Такі проекти - чудове поєднання сучасних технологій і вікового надбання нашого народу", - сказав міністр культури Євген Нищук.

У рамках кампанії "Автентична Україна" уже представлені віртуальні тури дерев'яними церквами карпатського регіону, що вважаються світовою спадщиною ЮНЕСКО, і 3D-тур Київським національним академічним театром оперети.

Наші інтереси: 

Краще пізно, ніж ніколи. Україна має великі туристічні можливості. Тож приваблювати туристів потрібно, застосовуючи нові технології.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Працюємо!

Прошу активніше підтримати розвиток Народного Оглядача – перехід на Drupal-10 та систему самоорганізації «Демоси»

Радіймо, друзі! Ми продовжуємо успішні дослідження Доброї Новини та Великого Переходу, а також розвиток відповідного софту. Нарешті розпочали перехід НО з застарілої платформи Drupal-7 на сучасну...

Останні записи