Підприємницька діяльність сім`ї розпочалася з торгівлі зерном ще 1998 року.
- Торік викупили колгоспну ферму, - розповідає Інна Кривко. – Раніше орендували одне приміщення, але з часом вирішили викупити все. Потроху добудовували, впорядковували. Вони ж стояли пусткою, а так для справи згодяться. Навіщо ж цим будівлям занепадати?
Нині на фермі три великі корівники, працюють майже 20 людей. Біля худоби порається все сімейство – рік тому долучився і син Василь.
- Час від часу наймаємо людей, але і самі працюємо. Треба ж заготувати влітку для худоби і сіна, і буряку, і зерна різного, - каже І. Кривко. – Годуємо тварин тільки органічними кормами.
Органічним сільським господарством може займатися кожен. Потрібно відмовитись від азотних добрив та хімічних засобів захисту від шкідників. Можна висівати рослини, які очищають ґрунт та приглушують ріст бур`янів (гречка, жито). Вони також є хорошим добривом. До речі, при інтенсивній оранці кількість гумусу значно зменшується. А це неприпустимо в органічній обробці землі. Значно краще розпушувати землю сапкою. Та зберігатись такі продукти будуть значно менше, бо ж натуральні.
Друже Леоніде, ти зачепив дуже важливу тему ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА. А те це та Сторожинеччина? І ще маю питання про САМООКУПНІСТЬ цієї діяльності.
Коментарі
Друже Леоніде, ти зачепив дуже важливу тему ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА. А те це та Сторожинеччина? І ще маю питання про САМООКУПНІСТЬ цієї діяльності.
Ось орієнтування: https://www.ar25.org/node/28721/map
https://t.me/ETEPHET
Цікаво було б дізнатись, як "розпушується земля сапкою" для посіву і догляду буряків (для певної кількості) корів,що обслуговуються 20 чол?
Дух - основа Всесвіту