Париж оточений агресивними афро-арабськими мігрантами
11/04/2005 - 10:17
Париж оточений агресивними афро-арабськими мігрантами
Категорія
Українаhttps://ar25.org/node/8084
Image
У той же час джерела відзначають зменшення числа прямих зіткнень між учасниками безладдя і співробітниками правоохоронних органів.
Один з найсерйозніших інцидентів стався в місті Трап, що за півсотні кілометрів на північний схід від Парижа. Там був підпалений автобусний парк, внаслідок чого згоріли або вийшли з ладу 27 автобусів.
За кількістю спалених автомобілів, як і в попередні дні, лідирує департамент Сена - Сен-Дені, який протягом тижня залишався епіцентром безладдя. За минулу ніч там виведено з ладу щонайменше 150 автомашин.
Крім того, в цьому департаменті вогонь знищив три склади. Об'єктами нападів стали декілька адміністративних будівель, школи і поліцейські комісаріати, проти яких зловмисники застосовували пляшки з запалювальною сумішшю, передає РІА «Новини».
У місті Нейі-сюр-Марн поліцейські машини були обстріляні зі зброї, зарядженої дробом. Завдяки щасливому випадку, ніхто не постраждав.
На думку префекта департаментської поліції Жан-Франсуа Корді, зменшення кількості прямих зіткнень з учасниками безладдя пояснюється тим, що в четвер ввечері в самі небезпечні райони були перекинуті значні підкріплення жандармерії і поліцейського спецназу.
За повідомленнями ЗМІ, випадки спалювання автомобілів були зафіксовані також в інших регіонах, віддалених від Парижа, зокрема в Діжоні, в гирлі Рони на півдні Франції і в департаменті Приморська Сена на північному сході. ForUm
Останні записи