Психопати будуть перевіряти сертифікати про ковідовакцинацію з 21 жовтня
Психопати будуть перевіряти сертифікати про ковідовакцинацію з 21 жовтня
Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький 18 жовтня в ефірі програми «Сніданок з 1+1».
Він зауважив, що Національна поліція спільно з Міністерством цифрової інформації розробили та розпочали інтеграцію відповідного програмного забезпечення на планшети поліцейських для швидкої перевірки сертифікатів з «Дії» або сканувавши паперовий його варіант.
Хто перевірятиме сертифікати: «Перевіряти достовірність сертифікатів про вакцинацію громадян з 21 жовтня будуть працівники Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб на місцях, а також працівники Патрульної поліції України. Перевірку проводитимуть у місцях великого скупчення людей під час перевезень, відвідувань закладів, ринків, торговельних майданчиків».
Білошицький наголосив, що у паперових свідоцтвах про вакцинацію обов’язково має бути інформація про вид вакцинації, кількість доз, підпис лікаря та печатка офіційної установи охорони здоров’я.
«Всі дані про вакцинацію громадян вже є в реєстрі, який також підключений до міжнародних баз. Інформація буде перевірятися дуже ретельно. Особи, які перевірятимуть свідоцтва про вакцинацію, мають пересвідчитися в достовірності свідоцтва, адже відомі випадки їх підробки», – розповів він.
Штрафи за підробки: за виготовлення і збут підробленої медичної документації правопорушникам може загрожувати покарання – від штрафу у 17 тисяч гривень до 5 років позбавлення волі. За використання підроблених довідок чи сертифікатів передбачене покарання – від штрафу на суму до 850 гривень до обмеження волі на строк до 2-х років.
«Люди, які замовляють і купують підроблені сертифікати про вакцинацію, у випадку виявлення підробки документу та спроби скористатися ним, будуть притягуватися до відповідальності за порушення картинних умов. Це може бути штраф від 17 до 34 тисяч гривень. У випадку, якщо буде доведено, що особа, хвора на COVID-19, розповсюдила хворобу, вона може бути притягнена до кримінальної відповідальності», – сказав Білошицький.
Нас таки хочуть примусити жити у новій "нормальності". Уроки першого лохдауну не вивчені. Люди досі не зрозуміли, що не можна грати за правилами психопатів. Чим більше ви підкорятиметесь, тим більше вони будуть тиснути й забирати ваші права та свободи. Невже люди не розуміють, що вони шантажем та залякуванням примушують людей до необов'язкової вакцинації? Найбільшим смутком є те, що деякі люди (яких я вважала розумними) це підтримують і кажуть: "Ви просто небезпечні, спільнота позбавляється небезпек" (дослівна цитата).