З 1750 року крива викидів CO2 повзе тільки вгору. А температура? Вона коливається.
Потепління 1750-х змінюється в 1790-м «мінімумом Дальтона».
З 1830-х температура зростає до 1860-х. Потім вона знову пішла вниз.
Температура зростає з 1910-х і до 1940-го, падає до 1970-х, потім знову теплішає, і з 1998 року Земля практично не теплішає.
Інакше кажучи, графік коливань температури Землі абсолютно не збігається з графіком зростання викидів CO2. Зате він повністю корелює з графіком сонячної активності - аж до початку 90-х.
Сонячна активність і температура разом падають з 1870-х до 1910-х, а потім знову разом ростуть до 1940 х. Сонячна активність і температура зростають з початку 1970-х. Але раптом, починаючи з 90-го року, сонячна активність починає падати, а температура - рости.
«Так ось же воно - глобальне потепління!», - скажете ви.
Подумайте уважно, і ви зрозумієте, що графік не може бути вірним. Чому?
Та тому, що з нього слідують дві речі:
а) людство стало впливати на клімат, ледь винайшовши аероплан, але з 1940-го по 1970-й, тобто під час війни, коли воюючі країни підняли в повітря тисячі літаків, і після війни, коли індустріалізація стала глобальною, воно впливати перестало;
б) сонячна активність перестала впливати на клімат з моменту утворення IPCC - Міжнародної комісії з вивчення кліматичних змін при ООН.
Але стривайте, так не буває! Зазвичай ви спочатку вивчаєте природу, потім резюмуєте якийсь природний феномен, а потім вже створюєте комісію для боротьби з ним або для вивчення його. Тут же навпаки: спочатку Комісія по Клімату прийшла до висновку, що зміни клімату пов'язані з людською діяльністю, - і тільки після цього спостереження стали підтверджувати тези Комісії з Клімату.
Ще раз: подивіться уважно на графік, на якому ясно читається стрімке зростання температури після 1998-го. Графік складено на основі бази даних CRU UEA (Climate Research Unit University of East Anglia) - головного центру всіх подібних розрахунків. А тепер - цитата із зламаної електронної пошти Філа Джонса, глави CRU UEA, від 5 липня 2005. «Вчене співтовариство неодмінно накинеться на мене, якщо я скажу, що з 1998 року світ холоднішає. Ну так, це так, але мова йде лише про 7 років спостережень, і статистично це - нікчемність».
Цікаво. Філ Джонс знає, що потепління призупинилося. Але на графіку це його знання ніяк не відображено.
І, зрозуміло, порівняльних графіків сонячної активності і змін температури з 1750 р. в роботах кліматичних алармістів ви не знайдете.
Тільки твердження: «людина впливає на клімат з 1750 року».
Не всяким дослідженням можна сліпо довіряти. Вмикаємо власний мозок.
У глобальних маштабах вплив людини на навколишнє середовище почалося кілька десятиліть тому...І неправильно брати лише один показник,як то температура,до порівняння...
Вірю в те, що розумію.
Коментарі
У глобальних маштабах вплив людини на навколишнє середовище почалося кілька десятиліть тому...І неправильно брати лише один показник,як то температура,до порівняння...
Вірю в те, що розумію.
Не підмінюй понять. Глобальне потепління стосується саме підвищення глобальної температури.
Вплив людини на довкілля - це значно ширша тема. Копаючи город, ти також впливаєш на своє навколишнє середовище.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
В тому і вся причина,що всі зациклилися лише на глобальному потеплінні.Це лише симптом.А проблема у відношенні людини до довкілля в загальному.Температура підвищується у хворому організмі автоматично...Наші предки відносилися до навколишнього середовища (Природи) як до живого організму...
Мій город обробляється як у трипільців.Частина обробляється,частина відпочиває.
Вірю в те, що розумію.
Глобальний вплив на природу відбувався у 1914-1918 рр. (Перша світова війна); у 1939-1945 рр. (Друга світова війна); у 1967-1970 рр. (війна у В'єтнамі з масовим використанням дефоліантів)... А також в результаті ядерних випробувань...
ДЕ видно результати цих впливів?
Цікаво було б дізнатися про персональний склад IPCC (Intergovermental Panel for Climate Change) та про національність членства і експертів, залучених до глобальної афери!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Підкидаю "тему" для Латиніної. Із сарказмом, звичайно ;)
"Алармістам" слід взяти на озброєння тезу:
- "масові вирубування лісів, як фактор боротьби із загрозою руйнування міфу про "шкідливість СО2"
ну, а може, краще цю?! (На цей раз - без сарказму...)
- "забезпечення доказу впливу людини на клімат планети з метою формування реальної "загрози/страшилки" шляхом вирубування лісів".
І ілюструвати картинкою Карпат (наприклад, ось такою - )
Хочете ще?
"Супутникові знімки відкривають завісу над масштабом вирубки лісів. Варто відзначити, що особливо активно ліс почали вирубувати в останні 3 роки. (Опубліковано 4 груд. 2016 р.)"
Супутникові знімки показали, як швидко пропадає ліс Карпат (відео YuoTube_UA)
Чому переймаюся? Та тому, що Дубовик, а дуб - це дерево...
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)