Виходячи з цього, для отримання виборчого бюлетеня, громадянин повинен буде надати довідку з робочого місця. В іншому випадку він буде просто не допущений до голосування. Таким чином, стверджує Геннадій Ткачук, можна буде відсікти від виборів пенсіонерів, які давно заважають країні рухатися в європейське майбутнє.
Мені теж подобається. Але, на мою думку, краще подавати довідку про сплату податків з зароблених грошей. Бо довідку з місця роботи можна легко купити.
Коментарі
Мені подобаєтсья.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Мені теж подобається. Але, на мою думку, краще подавати довідку про сплату податків з зароблених грошей. Бо довідку з місця роботи можна легко купити.
Це має ще й виховний момент: Працюєш - маєш право голосу. + Треба відповідати якимсь елементарним вимогам, щоб мати елементарні права.
Цей законопроект порушує "рівну рівність" - "найглупіше, що може бути" (зі слів Сковороди)
Який рівень політичної компетентності у персіонерів і безробітних? найнищий. Значить, зей з.п. має шанси трішки покращити політичну ситуацію.
Мало кому захочеться купувати довідку... А кому захочеться - хай купує.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
Виховний момент як раз і є у сплаті податків. Бо можна працювати й гарно заробляти для самого себе, але не вкладати нічого у розбудову Держави. Звичайно, зараз нікому не хочеться платити податки, бо їх все одно розкрадають. А в ідеалі право голосу на виборах повинні мати і десятирічний хлопчик, який вигулює сусідських собак, і столітній професор, який читає лекції з філософії чи квантової механіки. Але за умови, що вони частину зароблених коштів свідомо віддали на вдосконалення і розбудову Держави.
http://www.ageofhappiness.ru/blog/tao_porchon-lynch/164/?
Такій пенсіонерці варто залишити право голосу.
я не це хотів сказати в коментарі, але це також було на думці. тільки от цікаво, Сопілкарка, діти повинні з 10ти років працювати і платити податки? )) Це 3-5 клас! ) Чи це нова грань "рівної рівності"? ))
Щодо пенсіонерів - це означає, що це люди, які вже не працюють. Відпочивають - то хай і відпочивають. А політику хай залишать дітям і внукам. Їм на старості є куди важливіші вибори робити, ніж пику в кабінет. Тут може бути ще один виховний момент - твій справжній вибір - це голови твоїх дітей. Щоб спокійно відпочивав на пенсіх - виховуй їх і вчи політиці.
А розбиратись, як ви пропонуєте, "хто достойний, а хто ні" - не реально. це казки божевільних стрі.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
ТРИ УМОВИ ОБРАННЯ КРАЩИХ
1. Виборці мають право голосувати лише за тих, з ким мають досвід спільної діяльності заради досягнення спільної мети. Тільки в цьому випадку їхній вибір буде компетентний. На практиці це означає, що компетентні вибори мають бути багатоступеневими.
2. Голос на підтримку лідера вважається дійсним лише за наявності відчутного грошового внеску. У цьому випадку виборці дають лідеру ресурси для виконання своїх функцій (оплачують «організаційну послугу») і мають право вимагати від нього результатів. Це реалізація етичного принципу: щоб отримати – треба спершу віддати. Окрім того, обов’язковість внеску поліпшує якість виборців, оскільки відсікає від виборчого процесу «продажних виборців», людей зі споживацькою і рабською свідомістю.
3. Голосування має бути прозорим, щоб на кожному рівні виборів було чітко зрозуміло, хто за кого проголосував. У цьому випадку кожен виборець буде точно знати, кому зараховано його голос. Вибори будуть чесними.
https://www.ar25.org/article/ukrayinskyy-konsensus.html
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Виходячи з багатотисячолітньої життєвої мудрості українського народу, в державі Третього Гетьманату доцільно запровадити таку конституційну норму:
«Суб’єктом виборчого права є українська сім’я. Мінімальна сім’я складається з чоловіка та жінки, що перебувають в законному шлюбі, та їхньої неповнолітньої дитини».
Це четверта умова ефективних виборів. https://www.ar25.org/node/12648
Запропонована система підвищення якості виборців є природною, а тому максимально простою. Вона не передбачає виборчий ценз у вигляді штучних обмежень за віком, формальною освітою чи майновим статком.
Головний критерій політичної компетентності виборця — це його життєва компетентність. Вона виражається в здатності створити сім’ю, народити дітей і забезпечити їм розвиток.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Пані Дзвінка! Про розбудову якої держави Ви говорите? Ви вважаєте, що те, що ми зараз маємо, - це держава?