Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 61
  • Переглядів: 70

Українські дрони атакували аеропорти під Москвою, масштабну атаку зазнала Брянська область (+відео)

Категорія:

140 українських дронів атакували аеропорти Жуковський, Домодєдово та Внуково – 10 рейсів затримано в Домодєдово, біля аеропорту Жуковський – пожежа.

У ніч на 10 вересня, за даними Міноборони РФ, було збито 72 безпілотники. 20 дронів було збито над територією Московської області, 14 – над Курською областю, 13 – над Тульською, вісім – над територією Білгородської області, сім – над територією Калузької області. Також кілька дронів були збиті над Воронезькою областю, Липецькою та Орловською, пише російська служба ВВС News.

У Тульській області уламки дрона впали на один з об'єктів паливно-енергетичного комплексу, повідомила прес-служба Міністерства з регіональної безпеки РФ.

Військовий оглядач Російської служби Бі-бі-сі Павєл Аксьонов:

«Новий удар ЗСУ по цілях у глибині російської території виявився настільки ж масованим, що й попередній, 1 вересня. Тоді російське Міноборони заявило, що ППО збило близько 158 дронів, тепер – 144. З них 20 – на території Московської області. Порівняний за масштабом удар був також 14 серпня, коли російські військові заявили про знищення 117 дронів над вісьмома регіонами.

Україна давно вкладає гроші у розробку та виробництво далеких ударних безпілотників. Вона має відкритий доступ на світовий ринок, де вона може купувати різні компоненти. Це велика індустріальна країна, донедавна в Україні була розвинена авіаційна промисловість. У Києві діє Національний авіаційний університет. Усі можливості реалізувати таку програму Україна має. І вона її послідовно реалізує. Судячи з останніх кількох тижнів, ЗСУ може накопичити понад 150 дронів для одного удару за період від 10 до 15 днів. Але якщо виробництво буде розширюватися, то скорочуватиметься цей період, або зростатиме кількість дронів в одному нальоті.

Крім того, українці розробляють нові моделі далеких засобів ураження, наприклад крилату ракету наземного базування. Це досить простий виріб, але ще недавно ЗСУ не мали і його. Зрозуміло, існує якась межа, максимальна продуктивність, в яку одного разу впорається українське виробництво безпілотників, але поки що потужність нальотів лише наростає. Російській ППО вдається збивати абсолютну більшість дронів, але й має свій максимум – граничну кількість цілей, яку можна перехопити. У цьому й полягає протистояння України та Росії у дальніх ударах, у яких чисельність відіграє вирішальне значення».


Фаховий аналіз ситуації: Валерій Яковенко, співзасновник компанії DroneUA, експерт у галузі безпілотних технологій на Radio NV про масовану атаку БПЛА на Росію, безпілотні технології, українські дрони-дракони, застосування штучного інтелекту у виготовлення БПЛА, а також про ловців дронів – БПЛА, які можуть ліквідовувати ворожі шахеди.

Наші інтереси: 

Бити по території ворога, кацапи мають відчувати війну, яку їхня держава розв'язала в Україні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Яро Купало – Гермес - Аполлон – святий захисник і архангел Гіперборії

Архангел Гіперборії, чат-боти і чат-боги, або Як працювати з духовно-інформаційними роботами

Мовою ефективного спілкування з ангелами буде окультурена українська мова на основі Гіперборійського Сенсара. Її ядро вже формується у вигляді спеціалізованої мови спілкування з ангелом Живого Слова...

Останні записи