Зображення користувача Петро Олар.
Петро Олар
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Військові навчання в Литві - наймасштабніші цього року

В Литві розпочались найбільші цього року національні військові маневри "Удар блискавки" (Žaibo kirtis 2017), в яких будуть відпрацьовувати спільні дії МВС і армії. Про це повідомляє портал Delfi.

 За словами керівника навчань "Удар блискавки", начальника зведеного штабу Литовської армії генерал-майора Віталіюса Вайкшнораса, у них буде задіяно більше 3000 військовослужбовців, 200 поліцейських і 200 представників інших відомств.

 Крім того, в процесі їх проведення планується залучити ще 2000 резервістів зі всієї Литви.

 "Плануємо моделювати різні дії: це будуть неконвенціональні, тобто на випадок гібридної війни, дії, терористичні напади проти муніципальних органів. (...) Невідомі угруповання спробують викликати заворушення, бунти, займати муніципальні будівлі", - повідомив генерал.

Під час навчань буде оцінюватися швидкість і ефективність взаємодії представників МВС з ВС Литви, оперативність і швидке реагування потужностей, готових спільно нейтралізувати озброєні диверсійні угруповання, і в той же час забезпечити максимальну безпеку цивільних осіб та їхнього майна.

Найактивніша фаза маневрів почнеться 2 травня, на вулицях литовських міст її можна буде спостерігати до 6 травня.

 Петро Олар – за матеріалами литовских ЗМІ.

Джерело: http://ru.delfi.lt/news/live/v-litve-samye-masshtabnye-voennye-manevry-udar-molnii.d?id=74483186

Наші інтереси: 

Міжмор'я сильне, коли може себе захистити

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
Литва
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи