x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag lt-highlighter invalid in Entity, line: 21 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag lt-div invalid in Entity, line: 21 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module). (x2)
x
Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Євангельський Сенсар, ельфійська мова і як нам її опанувати за один рік

Категорія:

У тексті Доброї Новини виявлена прихована «Мова Сонця» – на це вказують 10 індикаторів. Читання Євангелія на Сенсарі – найпотужніша практика формування ельфійської свідомості.

241222svarga.jpg

Трипільська сварга – символ Гіперборійського Сенсара
Трипільська сварга – символ Гіперборійського Сенсара

Якщо ти ельф, то розмовляєш ельфійською мовою.
Якщо ти розмовляєш ельфійською мовою, то стаєш ельфом.

(Перше правило практичної палінгенезії)

Мова світотворчої еліти

Для творення досконалішого світу необхідна спеціальна мова, в якій кожне слово несе правдивий, чіткий та однозначний сенс. Для позначення такої мови традиційно застосовується термін «Сенсар», що значить «носій сенсу». Застосування цієї мови підвищує вібрації, підносить у простір позитивних подій, поліпшує здоров’я, притягує удачу, пробуджує творчі здібності. Тому Сенсар ще називали «Мовою Сонця», «мовою богів» та «мовою посвячених».

Кому сьогодні потрібен Сенсар?

Це мова нової еліти, що творить цивілізацію четвертого рівня. Для цього еліта сама має піднятися на цей рівень. Люди четвертого рівня в Гіперборійській традиції називаються «лебедями», «елбедями» або «ельфами», тобто світлосяйними. Тож коли античні автори розповідають про те, що Аполлон відвідував свою батьківщину Гіперборію разом з лебедями, то це означає, що богочоловік Купало–Аполлон–Єрмій подорожував разом зі своїми світлосяйними учнями. Ці учні здійснили палінгенезію («знову народження») і стали ельфами (лебедями) – вічно юними людьми четвертого рівня. Подібним чином Ісус подорожував зі своїми учнями просторами Галілеї. Саме про таких світлосяйних людей він сказав: «Ви – світло світу».

Але ж ці слова «Нагірної проповіді» були звернені до учнів, які не були ельфами?

У цій ознайомчій лекції, виголошеній на горі в Галілеї, Ісус розповів своїм учням про те, якими вони стануть після завершення навчання. А щоб не було сумнівів, Ісус пізніше додав: «Ви, що пішли за мною, в палінгенезії у стократ більше отримаєте і життя вічне успадкуєте». Це означає, що послідовники Ісуса – його учні – після здійснення переходу з третього на четвертий рівень розвитку будуть успішними та вічно молодими. Отже, метою навчання в Ісусовій школі було перетворення аріїв (шляхетних, реалізованих людей) на ельфів (універсальних людей, лебедів) шляхом палінгенезії.

Що таке свідомість

Головним чинником, який відрізняє людей третього рівня (аріїв) від людей четвертого рівня (ельфів) є рівень свідомості. Етимологічно слово «свідомість» означає «спільне знання»: від «со» (спільний) і «віда» (знання, відомості, повідомлення). Латинською мовою так само: слово «conscientia» означає «спільне знання». Те ж саме російською: «со-знание» – спільне знання.

Чому свідомість – це спільне знання?

Тому що слово «свідомість» означає цілісну, несуперечливу систему знань про реальність. Свідомість – це знання духовної сутності про себе і про навколишній світ.

Як підвищувати рівень свідомості?

Розвиток свідомості людини відбувається шляхом долучення нових знань до вже наявної у неї цілісної системи знань.

Звідки людина бере нові знання?

Головним засобом отримання знань є мова. Що точніша мова, то якісніший обмін знаннями та успішніший розвиток свідомості.

Як піднятися до рівня ельфійської свідомості?

Для того, щоб здобути ельфійську свідомість, треба сприймати інформацію ельфійською мовою. Отже, треба читати ельфійські тексти та слухати ельфійські промови.

Де знайти тексти мовою ельфів і як вивчити цю мову?

Для відповіді на це запитання звернімось до Євангелія.

Прихована Мова Сонця

Головним зовнішнім продуктом діяльності школи Ісуса Хреста став документ під назвою «Добра Новина», або ж «Блага Звістка», гелленською – Εὐαγγέλιον, читається «Євангеліон» (від εὖ «добрий, благий» + ἄγγελος «вісник, посланець» + -ιον суфікс). Повна назва документа – «Добра Новина Ісуса Хреста, сина божого». Вона наведена в Євангелії від Марка, яке починається реченням «Ἀρχὴ τοῦ εὐαγγελίου Ἰησοῦ Χριστοῦ, υἱοῦ θεοῦ», в перекладі – «Початок Доброї Новини Ісуса Хреста, сина божого».

Усі чотири євангелія були написані тодішньою гелленською (давньогрецькою) мовою. І це природно, адже після завоювань Олександра Македонського (4 ст. до н.е.) вона стала загальновживаною в Середземномор’ї, зокрема в Галілеї, Самарії та Іудеї. Гелленська була мовою державного управління, фінансів, юриспруденції, науки, літератури, філософії та побутового спілкування, передусім освіченої частини населення. Протягом наступних двох тисячоліть це була мова освіченої Європи.

Проте мова Євангелія особлива. Після очищення його тексту від вставок добре видно, що кожне речення ретельно продумане і в кожне слово вкладається точний сенс. Там, де не вистачає слів гелленської мови, застосовуються спеціальні терміни: «вічне життя», «убогі духом», «спраглі правди», «чисті серцем».

Невже Добру Новину написали на мові Сенсар?

По-іншому й не могло бути. Добру Новину писали не просто освічені люди, а євангелісти – довірені учні Ісуса, які володіли глибокими знаннями, спостережливістю, точним мисленням та літературним хистом. Головним редактором цього твору був Іван Заведей – двоюрідний брат Ісуса і його найдовіреніший апостол.

Ідея розділення Євангелія на чотири частини та перетворення його на інформаційно захищений документ належала, вочевидь, самому Ісусу. Після написання та взаємного узгодження чотирьох євангелій Ісус ретельно вичитав текст і додав до нього епізоди, невідомі євангелістам, зокрема, свою розмову тет-а-тет з Понтієм Пилатом і розмову з Марією Магдалиною після свого воскресіння.

Отже, Євангеліє написане специфічною гелленською мовою – Євангельським Сенсаром. Від загальновживаної гелленської мови євангельська Мова Сонця відрізняється передусім тим, що кожне слово несе точний сенс, а при відсутності слів застосовуються нові конструкції.

Як виявити, що текст написаний Сенсаром?

Наявність прихованої Мови Сонця визначається за допомогою ретельного текстологічного аналізу. Уважне дослідження Євангелія фіксує десять індикаторів застосування Сенсара.

10 індикаторів

У цій статті ми досліджуємо Євангеліє, проте присутність наведених нижче індикаторів у будь-якому тексті вказує на те, що він може бути написаний Сенсаром.

1. Однозначність. Ключові слова несуть точно визначений сенс і застосовуються тільки в цьому сенсі, завдяки чому текст набуває однозначності. Фактично, ці слова є чітко визначеними термінами, наприклад, «археїси» («первозданні», тобто інтеліси – людиноподібні тварини), «палінгенезія» («знову народження», тобто перехід на ельфійський рівень розвитку)», «вічне життя» (керована молодість), «Царство боже» (ельфійський простір подій), «син божий» (боголюдина, людина п’ятого рівня розвитку).

2. Новотвори. У Мові Сонця присутні нові словесні конструкції, наприклад, «убогі духом», «спраглі правди», «чисті серцем». Такого роду вирази застосовуються тоді, коли у звичайній мові відсутні слова, що несуть необхідний сенс.

3. Лаконічність. Висока концентрованість тексту, відсутність «води». При наявності довгих і коротких форм застосовуються короткі форми.

4. Краса. Текст викликає позитивні емоції, надихає, надає впевненості та оптимізму, спонукає до дії.

5. Логічність. Текст логічно цілісний, не містить внутрішніх суперечностей, а також не суперечить зовнішньому контексту – історичному, природничому, соціальному, психологічному тощо.

6. Продуктивність. Текст дозволяє видобувати з нього корисні знання, які приносять добрі плоди. В цьому сенсі Добра Новина – це Корисні Знання.

7. Цілеспрямованість. Текст має чітко визначену мету – явну чи приховану.

8. Тезаурус. Текст містить ядро базових термінів, пов’язаних між собою точними логічними зв’язками. В Євангелії роль такого тезауруса виконують Сім блаженств, які, наче камертон, дають тонке налаштування (калібрування) для точного розуміння всього наступного тексту.

9. Захищеність. Текст містить елементи інформаційного захисту. Наприклад, Євангеліє було розділене на 4 частини, кожна з яких виглядала як цілком незалежне джерело і поширювалася зі свого центру тиражування, а в якості «контрольної суми» було застосовано «золотий перетин».

10. Читабельність. Тексти, написані Мовою Сонця, легко читаються, вони цікаві та зрозумілі.

Євангельський Сенсар

Отже, Євангеліє написане Сенсаром. Це і є ельфійська мова. Для того, щоб перетворюватись на ельфів, треба читати Євангеліє зі словником Сенсара.

Теоретично, будь-яка мова може мати ельфійський рівень. Ельфійська мова застосовує ті ж слова, що й звичайна мова. Тож якщо люди розмовляють між собою ельфійською мовою, то це не одразу помітиш.

Припустимо, маємо дві групи людей – перша спілкується Сенсаром, друга – звичайною мовою. З погляду зовнішнього спостерігача, вони застосовують ту ж саму мову і говорять про те ж саме. Проте в кожній групі ті ж самі слова несуть інший сенс, відтак у кожній групі розмовляють про різні речі.

Наприклад, коли говорять про «убогих духом», то в Сенсарі йдеться про звичку позбуватися всього зайвого, а у звичайній мові – про розумову недолугість. Слово «блаженний» для одних означає «духовно просвітлений», а для інших – «юродивий, безумний». Для одних «бог» – це внутрішня сила, для інших – зовнішня. Для одних Україна – це духовний центр, Оу-країна, тобто країна-зародок, для інших – «окраїна», тобто околиця. Слова ті ж самі, а сенс інший, інколи – протилежний.

А як відновити істинний сенс слів Євангельського Сенсара?

Точкою відштовхування і камертоном є Сім блаженств. Якщо відновити сенс слів, які складають це змістовне ядро, то отримаємо «центр кристалізації», навколо якого вилаштуються всі інші слова Євангельського Сенсара.

Навіщо нам це потрібно

Реконструкція Євангельського Сенсара дозволить точно визначити базові терміни, необхідні для здійснення індивідуальної та колективної палінгенезії, тобто здобуття керованої молодості та заснування нового світу.

З другого боку, розуміння термінології та загальної моделі євангельського послання допоможе діткнутися до Гіперборійського Сенсара, завдяки якому відбулося успішне заснування Трипільської цивілізації.

Усе це разом, тобто знання про Гіперборійський та Євангельський Сенсар, допоможе сформувати новітній Сенсар – головний інструмент сучасного світотворення.

Сприятливим чинником є те, що сучасна українська мова є прямим спадкоємцем ельфійської мови наших далеких предків – гіперборійців. Багато слів Гіперборійського Сенсара дійшли до нас без змін або майже без змін, наприклад, первинне слово «паравіда» (вишні знання) нині звучить як «правда». Тож якщо постаратися, то словник Євангельського Сенсара можна сформувати та опанувати за один рік.

Проте Сенсар нам потрібен не тільки для світотворення. Регулярне вдумливе читання Євангелія на Сенсарі стане найпотужнішою практикою формування ельфійської СВІДОМОСТІ, а отже й формування ельфійської душі (психіки) та ельфійської плоті.

Життя за відображенням
Світ здійснює перетворення
Духа, Плоті і Душі

Свідомість править Світом
Змінюємось!

(Живе Слово, Цифрона 100-4)

Отже, з чого починаємо?

Дороговказ для здійснення палінгенезії починається з Семи блаженств, тому саме з них і почнемо наповнення словника української Мови Сонця. Про це поговоримо у наступній статті.

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Розкриваємо таємниці Євангельського Сенсара – прихованої Мови Сонця, що веде до здобуття ельфійської свідомості та вічної молодості.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Дякую Ігоре за нову цікаву та неочікувану статтю!

Досі вважалося, що найбільш зважено про ельфів нам розповів Толкін.

Але схоже, що все ж інформації про людей Ганса найбільше в Євангелії.

У нас є вічність!
Радіймо життю граючи!

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Дякую Ігоре за нову цікаву та неочікувану статтю!

Досі вважалося, що найбільш зважено про ельфів нам розповів Толкін.

Але схоже, що все ж інформації про людей Ганса найбільше в Євангелії.

У нас є вічність!
Радіймо життю граючи!