x
Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 7 в simple_table_of_contents_generate_table_of_contents() (рядок 108 із /var/www/vhosts/kth/observer/ar25.org/observer/www/sites/all/modules/contrib/simple_table_of_contents/simple_table_of_contents.module).
x
Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Європейські компанії переносять виробництво в США, і це тільки початок – Віктор Галасюк

Категорія:

Митні тарифи адміністрації Дональда Трампа підвищують вартість імпортних інгредієнтів та обладнання, тому європейські та американські фармацевтичні компанії активно переносять та розширюють своє виробництво в США. Віктор Галасюк розглядає це явище як частину ширшої економічної стратегії США, спрямованої на протекціонізм, стимулювання внутрішнього виробництва та зменшення залежності від іноземних постачальників, особливо в стратегічно важливих секторах.

250422viktorgalasyuk.jpg

Віктор Валерійович Галасюк (1981 р.н.)
Віктор Валерійович Галасюк (1981 р.н.) – український економіст та громадський діяч, доктор економічних наук.

Хоча експерти прогнозують короткострокові виклики, такі як зростання цін та дефіцит ліків, довгострокова мета полягає у зміцненні економічної безпеки та відновленні лідерських позицій США у світовому виробництві. 

Автор підкреслює важливість вивчення цього досвіду для України, наголошуючи на необхідності власної промислової політики та економічної стратегії. 

Наводяться конкретні приклади багатомільярдних інвестицій фармацевтичних гігантів у виробничі потужності на території Сполучених Штатів.

Замість очікування можливої зміни політичного курсу, багато фармацевтичних компаній активно інвестують мільярди доларів у розширення своїх виробничих потужностей у США або створення нових підприємств. Прикладом є швейцарський фармацевтичний гігант Roche, який інвестує 50 млрд доларів протягом 5 років у США, зокрема в нові заводи з виробництва пристроїв для моніторингу рівня глюкози та препаратів для схуднення, створюючи 12 000 робочих місць.

Митні тарифи є лише одним з інструментів економічної інженерії, які використовує адміністрація Трампа. Очікуються потужні податкові стимули та знижки, дерегуляційні ініціативи, а також політика зниження цін на енергоносії, що має зробити розміщення виробництва в Америці значно вигіднішим.

Автор вважає, що економічна стратегія США спрямована на протистояння зростанню Китаю в економічній, технологічній та військовій сферах. Перенесення виробництва розглядається як важливий крок для збереження лідерства США у світі. Автор говорить, що йдеться про виживання Сполучених Штатів Америки: "Чи виживуть Сполучені Штати Америки? Економічне, технологічне і військове піднесення Китаю ставить це питання саме так".

Автор наголошує на важливості для України мати власну сильну промислову політику та економічну стратегію, щоб не залишатися сировинною колонією. Досвід США, навіть з урахуванням потенційних ризиків, є повчальним у контексті захисту національних економічних інтересів.

Наші інтереси: 

Стежимо за розгортанням антипаразитичної революції в США. Хвиля очищення докотиться й до України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

План польотів. Художник Роб Ґонсалвес (Канада)

«Щасливі реалісти, бо вони отримають допомогу» – третій крок до вічного життя та опанування планети Земля

На перший погляд, це недосяжна мета. Проте Ісус закликає без вагань братися до справи й негайно розпочинати стратегію «успадкування Землі», адже правильна стратегія сама згенерує необхідні ресурси...

Останні записи