Зараз у нас є можливість підтримати галами ті публікації, які нам подобаються. А що робити з тими, які, на нашу думку, є відверто слабкими чи навіть деструктивними? Або просто нам не подобаються. Як донести до автора своє критичне ставлення?
Команда «Народного Оглядача» пропонує новий сервіс – «від’ємне поповнення» гаманця автора або коментатора. Простіше кажучи, тепер можна не тільки додавати, а й віднімати. Якщо не подобається допис, то кожен гравець має право зняти з його автора від 1 до 10 галів.
Але для того, щоб таке «негативне голосування» було відповідальним, однакова сума знімається як з автора, так і з самого критика.
Нині при позитивному голосуванні з голосувальника також знімається така ж сума галів. Відмінність негативного голосування тільки в тому, що його сума обмежується 10 галами.
Відтепер дописи на сайті несуть авторам не тільки можливість збагатитися, а й ризик втратити. Яка буде реакція публіки на допис? Ніхто не знає.
Та хіба це зупинить справжніх правдорубів? Ризик – справа шляхетних.
Для реалізації цього сервісу пропонується ввести такі правила:
1. Для публікації блогу або коментаря автор повинен мати у гаманці невід’ємну кількість галів, тобто 0 або більше.
2. За кожну статтю або коментар можна зняти з автора не більше 10 галів.
3. При негативному голосуванні така ж сама сума знімається з того, хто проголосував.
Очевидно, що користувач, який тільки став гравцем і має порожній гаманець, може сміло публікувати блогові записи і коментарі. Якщо ж у нього в гаманці кількість галів стане меншою нуля, то для відновлення можливості дописувати йому достатньо просто зробити інвестицію.
Додаткове пояснення у статті: За нові можливості ігрового голосування на AR25.ORG!
То як, пограємо в цю азартну гру?
Пропозиція ставиться на консенсусне голосування. Діємо як ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками: що більший внесок акціонера у розвиток Третього Гетьманату, то більша вага його голосу.
Голосування передбачає три варіанти відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».
Правила голосування:
1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.
2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже акціонер просто погоджується з тими, хто підтримує.
3. Якщо «Проти», то акціонер має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.
У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Консенсус досягається тоді, коли інвестиційна частка тих, хто «проти», не перевищує 10%.
P.S. Якщо в ході дискусії акціонер змінить свою думку, то він може відкликати свій голос і проголосувати по-новому. Голосування безкоштовне :)
Підтримую. Тепер кожне слово істинного Гравця буде на вагу золота. Дозволяю всім галити цей коментар:-)).
Коментарі
А якщо бажання підтримати коментар менше за бажання зберегти гали?
або,
Якщо пітримувати галами, то на підтримку статей може й не залишитись тих галів..
або,
Плюсик - це усім помітно (що і бажалось) і зрозуміло. А підтримка коментаря галами - її реально важко помітити. Треба спеціально на це звертати увагу.
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
І зразу видно від кого той плюсик. А як дізнатися, від кого я отримав гали за комент або статтю? Наперед вдячний за відповідь.
Якщо клацнути на число рейтингу під статтею, то відкриється хід голосування: хто проголосував (тобто дав енергії), скільки, за що.
При підтримці енергією коментарів зберігається анонімність (як прояв скромності). Хто хоче виявити себе, той може тут же в коментарі написати, що йому сподобалося.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Що там Стратег про важкі не прості надбудови говорив колись? )
"і да..." - в риториці пана Стратега раніше якось не було концепту скромності. Навпаки - і в іграх і іншому - демонстрація і навіть аж до самовихваляння. А тут бац! - скромність..
Є максимально проста і максимально ефективна дія - вліпити плюс, або навіть кілька. Це:
а) усім помітно (незалежно від реєстрації і взагалі обізнаності в системі Галії)
б) відразу видно від кого. Часто це важливо, знаєте...
в) видно усім, скільки плюсиків від кого. А не якийсь ефімерний рейтинг 1+10 /2
г) доступно усім. Незалежно від статусу /не/інвестора, наявності галів чи бажання ними кидатись в просто хороші коментарі, /спільно-позиційні/.
д) і що важливо - простіше не буває! "просто втули плюс" комемнтарем!
Висновок - хай живе плюс!
хто плюс? )
ДуББлог https://t.me/+vcjh0iZEug00YjFi
+++ Підтримую пана Богдана щодо плюсиків:-). Від себе додаю ще один аргумент. Іноді думка буває настільки перфектно сформульована, що доповнити її пасувало би тільки таким же небанальним коментарем. Оскільки ймовірність одночасного надходження двох супер-цікавих думок у голови двох присутніх на сайті людей доволі низька, а емоції потребують виходу, скромному юзерові комфортніше використати "плюсик", ніж висмоктувати з пальця комент.
Щодо "концепту скромності в риториці Стратега". Мені далеко не все подобається як у концепціях Стратега, так і у його відповідних риториках. Але мушу відзначити, що природжена скромність Стратега досить органічно поєднується з ритуальним самовихвалянням:-)). На мою думку, наразі Стратег володіє розвиненим почуттям міри, що, разом з іншими достойними рисами характеру, забезпечує йому можливість надалі залишатися справжнім Стратегом.
Hodjusia, Doktore Smalets, z Tvojim bachenniam Strateha (oostani dva rechennia). I znahu, shcho podilaje joho bahato xto.
Cym bachenniam Ty i navodysh pryklad vypadku, koly "plusyk" moje buty promovystishym vid "kutsoho" dodatku:) !
Otje, hotujusia Tobi "doplusuvaty" za cej komentar, tilky pidkajy, proshu, jak ce robytsia...
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Дякую, Зірко! Почуття міри - це така річ, яку можна в собі виховувати все життя. Тож раджу Тобі теж не розкидатися галами, бо їх не настарчиш на всі коментарі:-)). Але Ти запитала, як "doplusuvaty" za cej komentar, а це робиться дуже просто і безкоштовно: натискаєш один раз (або скільки схочеш разів) на "Shift"плюс"+" у поле "Коментар" і "Зберегти". Для Тебе це дрібниця, а мені буде дуже приємно:-)). Отако це робиться:
+++++++
Друже Докторе, "як дізнатися, від кого я отримав гали за комент або статтю?" наразі дуже просто! ))
Наведення курсора на цифру в стрічці галення коментара виводить всю інформацію(!) - хто? коли? о котрій годині? і скільки галів (не головне, та все ж ;-) ) поклав за чудовий коментар!
Ось так -
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Підтримую: мені пояснили вже раніш, що надало шукати шлях свій, навчатися, вчитися. Маю надію, що Ра діяти.
Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!
Голосую ЗА. Очищувальна критика зробить наповнення сайту кращим в усіх аспектах.
Filter dopomoje dejakym z nas.
Natomist novi, abo majbutni, korystuvachi zmusiat terpity toj shum,
nu i jak bude vyhladaty N.O.?!
Ne dumaju, shcho filter dostatnij...
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Відходимо від євангельської настанови про тріску в оці ближнього та колоду у власному? Чи я щось не зрозумів?
Критичні відгуки і мінусові голосування - це інструмент відповідального донесення один до одного інформації про можливу помилку. Так що у нас все по Євангелію.
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
Мені здається що існує таке словосполучення "радісно здивований (здивована).Дуже багато статей і коментарів приносять мені радісне здивування.В першу чергу я кожній статті шукаю корисне і повчальне для себе.І тут же мені хочеться поділиттись з родичами знайомими.Я починаю дзвонити їм рекомендувати .Джентельмети я сумно подивована вашими коментарями.Я вважаю що нашим завданням є донесення наших ідей до більшого числа наших співвітчизників.
Підтримую.
По-перше - це створить механізм автоматичної модерації, що вже краще за існуючий стан. Поглянемо на його ефективність, як не сподобається - змінимо.
По-друге - за штрафи була мова... Штраф у такій схемі накладається, на мій погляд, якраз на того, хто мінусуватиме. Бо відпочатку ми намагалися в суто позитивному голосуванні зробити наголос на позитивному мисленні. Але раз людина вважає, що мусить поставити мінус - значить має бути оштрафована. :) Це, також, запобіжник від бездумного мінусування й наголос на відповідальності, присутній й у позитивному голосуванні галами.
П.С. Деяка змагальність між прихильниками різних ідей, звісно, буде присутня. Головне, щоб вона не затьмарювала розум, бо, знову, доведеться втручатися адміністрації й відновлювати цілісність, що не приємно.. ні гравцям.. ні адміністрації.
Підтримую. І не треба вигадувати проблем.
Павле, пишіть коментарі коротшими! Бо: 1) Ви витрачаєте багато свого часу, а потім гніваєтеся із-за цього; 2) я не читаю Ваші коментарі, бо вони занадто великі. А, як виявилося з інших, більш коротких, але змістовних коментарів, Ви й підняли цю бучу. Чому це Вас раптом це так зачепило? Ніколи нічого раніше не коментували, аж раптом така активність!
Слушно. Якщо коментар дурний, але короткий, то він не дратує. На деяких сайтах видно тільки початок довгого комента, а кнопкою можна його розгорнути.
Але хто хоче по-справжньому насолодитися коментарями Павла Богдановича, той мусить купити собі монітор з великим поворотним екраном :-))
Аргументи гравців дозволили мені зрозуміти власну помилку. Відкликаю свій голос "проти" та голосую "за" встановлення фільтру. Правда, як це зровити технічно, не знаю. Не відкривається діалогове вікно для голосування.
Функція переголосування вже працює для акціонерів. Творимо!
Освячуйся! Озброюйся! Плодися!
A chy praciuje funkcia "blyskawka", dla holosuvannia za komentar? Bo z telefonu - ne vdajetsia...
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !
Чудово, п. Смалець!
Дуже корисно знати. Тепер подумайте, з чим пов'язана квітка? Для мене, з красою. Тому слово азарт автоматично переходить в слово краса. Отже як твориться краса? Ризиком, грою чи ще якось?
А квітка має суттєве значення, бо на гральних картах повсюди є дама з квіткою. Теолог Лобанов вже трактував символи карт, бо вони списані з єгипетської Книги мертвих. Життя і смерть находяться в символі квітки.
Лобанов визначив, що плоди живим, а зірвані квіти мертвим дарують. Обґрунтував це.
Тепер треба ще визначити чи гра в карти і гадання є хорошим поступком. Ми це робимо і не знаємо, що творимо.
Я недавно говорила з однією старшою жінкою, яка в молодості була в колі медіумів, які викликали духів мертвих для гри і запитань. То вона сказала, що ніколи цього робити не треба, ніколи. Щось таке вони отримали, що їм перехотілося назавжди.
Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!
Цвітіння-це вершина буття що сповнене Радістю...
Вірю в те, що розумію.
Я проти мінусування коментарів. Забирається бажання в інших вчитися. Хай пишуть, є багато кому відповідати. Згадайте гасло - Грай Воля. Треба відкриватися для всіх, відкинути стратегію правильності. Вся Права, що є в ЖС, то вже стала неправою. Це є помилка, яку треба виправляти. Я дивилась фільм, де молоді хлопці малюють двома руками одночасно. Феноменально!. Переходимо на новий рівень сприйняття, відкидаємо догми, бо ніхто ще не взнав Істину. Щупаємо дорогу навпомацки.
Чому Права є помилкою? Бо це є смертний шлях. А куди іти після смерті, то і без нас потурбуються. Іти вбік після смерті, щоби не загубити дорогу, кажуть теологи. А хто визначив, якою є права чи ліва сторона?
Приклад. Я сиділа біля картини з оленем і знімала себе по відео комп'ютера. Коли почала дивитись, то здивовано помітила, що олень розвернутий в інший бік. Я подумала, може бути, що ми не розуміємо відображення. Сторони міняються місцями і ми бачимо істину в її відображенні в зворотньому напрямку.
Можна сказати, що наші очі позаду бачать одне, а очі попереду інше.
Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!
З анонімністю нарешті покінчено! )))
Це нагадую вам я - Нескромний Анонім! ))))))))
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Витратив купу часу, але перечитав усі коментарі! УСІ!
Багато гарних думок... АЛЕ...
З деяких коментарів бачу, що якби у автора коментаря була б можливість, то він здер би з опонента 1000 галів...
Добрішими треба бути, друзі!
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Сторінки