Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

В Україні почався владний "розпил" сільгоспземлі - Шабунін

Спецтема:

Про це стверджує голова правління Центру протидії корупції, експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Віталій Шабунін.

Ось, що він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я так розумію, що Порошенко і Яценюк усвідомили, що наступні вибори нічого їм не світять, і приступили до підготовки розпилу одного з наших найцінніших ресурсів - сільгосп.землі. 

А ви ще питаєте, навіщо Порошенко призначення Директора Антикорупційного Бюро затягує. Щоб не заважав ніхто... 

Я не проти ринку СГ землі, але лише за умови 100% інвентаризації та розмежування земель з внесенням цієї інформації в земельний кадастр, з вільним доступом до останнього для усіх бажаючих через Інтернет. Після цього можна почати публічне обговорення умов запуску такого ринку. Інакше будемо мати повторення приватизації 90-х.", - написав Віталій Шабунін, який, до слова, колись був наймолодшим депутатом Рівнеради.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Кращий коментар

Portrait de Володимир Самотий
0
No votes yet

Землю категорично не можна продавати, вона має бути власністю громади. Інакше будемо мати ще один Ізраїль

Commentaires

Portrait de Володимир Самотий
0
No votes yet

Землю категорично не можна продавати, вона має бути власністю громади. Інакше будемо мати ще один Ізраїль

Portrait de Аватар Арій
0
No votes yet

А що не так в Ізраїлі з землею?
Скажімо, моє бачення купівлі-продажу землі таке. Має бути створений державний Земельний банк, для чого потрібно зробити опис всієї землі в державі (реєстр земель), як сільськогосподарського так і інших призначень. Коли хтось бажає придбати землю, він звертається в цей банк, який за певними критеріями (які ще потрібно розробити) озвучує ціну земельного наділу, який бажає придбати майбутній власник. Складається договір купівлі-продажу землі із зазначенням умов, яких повинен дотримуватися майбутній власник, і тільки після цього земля йому продається, точніше віддається в довічну оренду (сама земля при цьому залишається в державній власності). Якщо власник порушує умови договору щодо користування землею, то вона у нього відбирається за процедурою, яку ще також потрібно розробити. Якщо ж власник хоче продати землю, він знову ж таки звертається у цей Земельний банк, який фактично повертає йому грошову заставу-ціну за користування цією землею. За час користування землею застава-ціна може змінитися (як збільшитися, так і зменшитися).
P.S. Безумовно, все повинно відбуватися прозоро.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>