Путін потрапив у мишоловку
Путін потрапив у мишоловку
А це мишоловка. Тоді йому зателефонував Обама і сказав, що він може не їхати, але тоді поставки зброї Україні і відключення СВІФТ відбудуться негайно.
Такий сценарій того, що відбувалося тиждень тому перед зустріччю в Мінську 11-12 лютого, описав політичний оглядач Олег Пономарь на своїй сторінці у Фейсбук.
Він вважає, що у Путіна стояв вибір між "дуже погано" і "дуже-дуже погано".
"У Мінську він обрав єдино можливу тактику - тягнути час, - пише журналіст. - Як можна довше. Хоч три доби. У розрахунку, що у союзників не вистачить ні сил ні нервів і вони розвернуться і поїдуть. А він зі співчутливим виглядом тоді сказав би "Я хотів домовитися, але вони не захотіли". Але союзники проявили волю, витривалість і характер. Петро і Анжела- кремінь. Я переживав за Олланда - слабка ланка. Але і він витримав тортури. Ну і все таки їх було 3 з половиною (Лукашенко) проти одного, і його дотиснули.
А в ці дні у всіх телевізорах Заходу спостерігалося безпрецедентне інформаційне накачування. Росія - агресор і т.д. Вперше прямим текстом. Наступним етапом п'єси був виступ Петра по ТБ англійською мовою для виборців країн Золотого мільярда. Щоб вони знали - хто за мир, а хто проти".
Після захоплення Дебальцевого стало очевидним, як виконуються Мінські домовленості-2.
"За логікою речей мають слідувати конкретні дії і кроки від "західних партнерів". Будемо чекати підтверджень. А інакше вся конструкція не вірна", - підсумовує оглядач.