Черепиця «Тегосолар» складається з фотогальванічного елемента, закріпленого на бітумній основі. Замовнику її поставляють з усіма необхідними комплектуючими, що забезпечують безпеку сполучних кабелів.
Торгове представництво в Україні концерну TEGOLA Canadese (виробництво будматеріалів) презентувало нещодавно цікаву альтернативу сонячним панелям, які встановлюють на дахах будинків. Представники компанії радять використовувати бітумну фотогальванічну черепицю власного виробництва, що здатна виробляти електроенергію.
Вони вирішили «схрестити» покрівельні елементи і сонячні батареї. Так з'явилася нова, так звана, фотогальванічна черепиця «Тегосолар», яка може трансформувати сонячну енергію в електроенергію, використовуючи «фотоелектричний ефект».
Черепиця «Тегосолар» складається з фотогальванічного елемента, закріпленого на бітумній основі. Замовнику її поставляють з усіма необхідними комплектуючими, що забезпечують безпеку сполучних кабелів.
До основних переваг свого винаходу фахівці Tegola відносять високу продуктивність черепиці, яка може виробляти енергію і при розсіяному світлі (під час хмарної погоди її продуктивність складає 60-65%). Також завдяки потрійному з'єднанню аморфного кремнію, фотогальванічна черепиця виробляє більшу кількість енергії в порівнянні з традиційними сонячними панелями з моно- і полікристалічного кремнію.
Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...
Коментарі
Привіт майбутнє..До побачення "газпром"..
Вірю в те, що розумію.
Оце і є незалежність, сам собі господар. А глина є, то і хату зліпити можна
Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!
Ще є питання: чи буде це по кишені українцям. А задум хороший!
Чудово Будемо підтримувати нашого виробника
Ганна я перепрошую але ця бітумна черепиця є Фінська, а провідним українським виробником сонячних фотогальванічних елементів є ВАТ «Квазар».
Анатолій