Конгрес Аризони, де більшість складають республіканці, ухвалив рішення найняти сторонню фірму для проведення незалежного аудиту виборчих бюлетенів. Представники Демократичної партії всіляко намагаються завадити цьому. Зокрема, вони подали низку судових позовів з вимогою заборонити проведення аудиту. Проте суддя не став забороняти аудит.
Аудит проводиться з дотриманням усіх можливих вимог транспарентності. Увесь процес фіксується в прямому ефірі кількома камерами. Перевірка бюлетенів та перерахунок провадяться вручну, на очах спостерігачів та з фіксацією на камери. Машини Dominion не використовуються, оскільки самі машини також будуть перевірятися.
Процес буде довгим і нудним, адже необхідно перевірити біля двох мільйонів голосів. Але результат може бути вибуховим. Недарма демократи так відчайдушно намагаються завадити перевірці. За оцінками деяких аналітиків за непрямими факторами кількість сумнівних та фальшивих бюлетенів може скласти до 100 тисяч із двох мільйонів. Якщо це дійсно буде так, то це повністю змінює результат виборів по штату.
А це може викликати ланцюгову реакцію перевірок по інших штатах, де перемога Байдена була вельми сумнівною. І якщо така хвиля пройде по 3-4 «непевних» штатах, то може виникнути ситуація, що насправді перемогу отримав Трамп, а Байден став Президентом нелегітимно.
А що тоді робити в ситуації, коли він вже склав присягу і виконує обов’язки Президента? Відміняти результати виборів і міняти Президента? Такої ситуації в США ще не було, і варіантів дій жодним законом не передбачено.
Хоча в 1990-ті роки якось була ситуація, коли на виборах до Сенату одного із штатів переміг один кандидат, був затверджений у штаті, і навіть встиг скласти присягу сенатора. А кандидат, що програв, домігся від суду аудиту голосування, який показав, що насправді виграв саме він. І суд штату висунув вимогу до сенатора відмовитися від посади і поступитися тому кандидату, який насправді виграв. Причому суд міг тільки вимагати, але зняти сенатора з посади суд не міг. Тож сам сенатор, котрий насправді програв, поступив шляхетно і добровільно відмовився від сенатського крісла.
Ще раз повторюю: подібної ситуації з президентською посадою ще жодного разу не було. І які будуть дії американських законодавців у подібної ситуації – невідомо.
Вибори мають бути чесними. Від них залежить доля людства.
Коментарі
Віталій Крук у фейсбуці дав додаткову інформацію про ситуацію з переглядом результатів виборів у сенат штату:
"Оскільки вже заговорили про подібні приклади у статті, то в останньому абзаці йдеться про фальшиву перемогу демократа Вільяма Стінсона на виборах до сенату Пенсильванії. А його опонентом був республіканець адвокат і юрист Брюс Маркс. Тривав авдит протягом року до 18 лютого 1994 року. Оскільки результати були перероблено на користь республіканця, то Стінсон добровільно залишив крісло пенсильванського сенатора. Щоправда, Брюс Маркс був у сенаті штату недовго, допоки на його місце на початку 1995 року не зійшла демократка Крістін Тартальйоне. Ця жінка і нині обіймає цю посаду. А справжній переможець зараз працює у юридичній фірмі, що підтримує 45-го президента США."
Творю, отже існую.
Прозорість - доказ чесних !
Тому шдяхетні українці не бояться чесних досліджень, наприклад, Голодомору, але й узагалі - всієї історії !
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !