"Мармелад" – ще один ТРЦ в Києві, співвласниками якого є голова Газпрому Міллєр, "банкір Путіна" Ковальчук та член держдуми Фокін. Продовжує працювати. Таких прикладів – навіть не десятки, а сотні, пише у своєму дописі на Фейсбук Віталій Шабунін.
Він зауважує, що минуло понад два місяці з моменту ухвалення закону, який дозволяє владі конфіскувати майно росіян. За цей час державні органи не подали ЖОДНОЇ заяви до суду про стягнення таких активів. ЖОДНОЇ.
1) Активи блокуються РНБО (за поданням Президента, ВРУ, КМУ, СБУ чи НБУ), рішення якого Президент затверджує указом.
2) Мін'юст звертається до Антикорсуду про стягнення активів. На розгляд справи в першій інстанції суду відводяться десять днів, в апеляції – пʼять.
3) після рішення суду активи можна продати або отримувати від них прибуток на користь України.
В РНБО за цей час вони ухвалили чотири рішення, у яких, зокрема, йдеться про блокування активів:
- Перше проти двох фізичних і трьох юридичних осіб.
- Друге проти однієї юридичної особи.
- Третє проти 35 фізосіб (зокрема, проти Путіна, Пєскова і т.д.).
- Четверте проти 236 російських вишів та 261-го ректора.
Ніхто з цих осіб не володіє значними активами в Україні, які можна було б стягнути на користь держави.
Два тижні тому я написав про цю проблему і попередив, що нам доведеться вийти з нею публічно, зауважив Шабунін.
За цей час особливих змін не відбулося. Тож нам довелося вийти зі статтею, яка дуже м’яко описує проблему. Якщо і це не допоможе, нам доведеться вийти з набагато ширшою комунікацією, назвавши ІМЕНА людей президента, які цю історію блокують.
6.08.22 р. Зеленський повідомив, що вже конфісковано російських активів в Україні на 28 млрд грн.
"Я не дуже розумію, про які активи урядовці доповіли Президенту. Ми вже надіслали звернення, щоб це з’ясувати", – пише Шабунін. – "Як би там не було, у ключових російських олігархів з їхніми активами в України все нормально (див.вище). Бізнес робиться, бабкі варяться. Проблема не лише в тому, що активи рускіх олігархів досі НЕ фінансують армію. Ще більша проблема в тому, що поки ці активи НЕ конфіскували в Україні, з якого дива це мають робити, наприклад, в США чи Британії?"
Дивитися на дії влади, а не на слова. Розуміти, що в Україні не проводять необхідних заходів, щоб покарати кацапів.
Коментарі
Ворон ворону око не видзьобає
Нарешті арештували корпоративні права кацапського бізнесу на понад 350 мільйонів гривень, серед яких торгово-розважальний центр "Ocean Plaza". Кошти, отримані від діяльності ТРЦ, перераховувалися з ланцюга фінансових операцій на адресу громадян Росії, які використовували їх, зокрема, для фінансування виробництва та постачання боєприпасів для збройних сил країни-агресора.