"Моя "кохана дівчинка" має натівський калібр 155, б'є на 40 км, люблю її. Ті хто проти неї просто не вміють її танцювати, бо САУ Богдана за минулий рік мала найліпший коефіцієнт бойового застосування, через те, що її роблять та ремонтують в Україні. Міністр оборони Данії Трольс Лунд Поульсен зауважив, що "виробляти зброю в Україні набагато дешевше, ніж виробляти чи купувати її на Заході, а також дешевше підтримувати її працездатність", – написав він у Фейсбук.
З огляду на це, Поульсен закликав європейські країни фінансувати виробництво зброї в Україні. Україна виробляє зброю, може виробляти більше, це запорука нашого виживання, зауважив Мирослав Гай.
"Війна скінчиться, але ми завжди будемо в небезпеці. Тому Україна має стати одним з найбільших виробників зброї у світі з найпотужнішою армією в Європі. Це –наш шлях. Ми не тільки гречкосії, але і козаки. Богдана, Нептун, Стугна, Корсар, Новатор, Вільха, Паляниця – список можна продовжувати і продовжувати. Це – наше майбутнє. Велика, мілітаризована, аграрна, айтішна Держава, що має найсучасніший досвід війни та сучасні підприємства з виробництва зброї для захисту Порядку та Демократії", – написав він.
У коментарях до цього допису Мирослава Гая пишуть: "У листопаді 2017 були закуплені лінії для виробництва 100мм і 155мм. Початок виробництва був запланований на другу половину 2019. Вгадайте, чи почали тоді у 2019?"
На що Мирослав Гай відповів: "Зупинити виробництво зброї, розформувати деякі частини, розмінувати прикордоння, кинути всі кошти на дороги без "Прозоро" та інше... це тільки може робити так ворог".
Нагадаємо цього літа уряд Норвегії дав 1 млрд норвезьких крон (близько 94 млн доларів) на виробничу лінію Nammo, що дозволить збільшити випуск 155-мм артилерійських, 120-мм танкових снарядів, а також твердопаливних двигунів до ракет AIM-120 AMRAAM – це все для потреб України.
Україна може виробляти зброю, але потрібно більше.
Богу дякувати рухаємось в потрібному напрямку
Коментарі
Богу дякувати рухаємось в потрібному напрямку