"Мене хвилює загроза зсередини, відступ Європи від деяких її найважливіших цінностей, які вона поділяє зі США", — заявив віцепрезидент США.
На його думку, нема більш нагального питання, ніж масова міграція, яка, за його словами, є найвищою за весь час у різних країнах світу.
Джей Ді Венс висловив побоювання, що Європа та Велика Британія відступили від фундаментальних цінностей, як-от свобода слова, і закликав усі країни жити за демократичними цінностями.
ВІцепрезидент США наголосив на необхідності збільшення Європою оборонних фінансових зобов'язань у регіоні.
"Я думаю, всі готові до обговорень, яким чином збільшити витрати на оборону. Це правильно, тому що президент Трамп сказав, що Європа мусить більше відіграти роль у безпеці цього континенту. Потрібно, щоб Європа збільшила свою роль, а Америка сконцентрувалась на регіонах світу, які в небезпеці", – додав Венс.
Правий поворот у Європі за прикладом США.
Коментарі
Джей Ді Венс ні словом не згадав про Україну. Це означає, що готується потужна стратегічна операція задля спільних інтересів США та України. Війна за Гартленд входить у нову фазу.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
І Трамп і Венс несуть різну ахінею і до того що вони говорять треба підходити критично та аналізувати.
Коротко що несеться в дайджесті за 13 лютого
https://www.ar25.org/article/daydzhest-novyn-na-15-lyutogo.html
та особлива думка пана Любарського https://www.ar25.org/article/dumka-pona-lyubarskogo.html
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Пан Любарський заробляє на життя як датааналітик, тобто працює здебільшого (а може і виключно) інтелектом, тобто - аналізує (розкладає до "так/ні"). Це потужний інструмент, але залежить від того, скільки параметрів ви здатні охопити аналізом. Чим меньше вхідних застосовується - тим більша похибка. Самого аналізу недостаньо. До того ж він (аналіз) доволі повільний. Потрібно щось більше. Хоча б мислення на рівні образів.
<blockquote><strong>Юр Цікавий wrote:</strong> мислення на рівні образів</blockquote>
Прошу пояснити більш розгорнуто, що Ви маєте на увазі.
#ВсеБудеДобре!
Бойовик, з'їдаючи в кущах смажену яєшню, вгледів профіль ґрунтознавця.
Я маю на увазі те, що пан Любарський застосовує в своїй діяльності саме аналіз, тобто розкладання складної системи на простіші структури (системи що складаються з обмежених об'єктів). Найпростішою структурою є така, котра може перебувати тільки в двох станах ("так" або "ні", "є" або "нема", істина або лож, і, зрештою, "1" або "0"). Отримати абсолютно істинну картину реальності в такій спосіб неможливо, бо для цього потрібна кількість інформації, що дорівнює безкінечності, тому доводиться рано чи пізно зупинятися і змиритися з кінечною похибкою. До речі, така мінімальна структура описується найменьшою кількістю інформації, котра дорівнює одному біту. Саме з такими системами працює інтелект, і саме тому можливе створення штучного інтелекту. Ну а розум - це вже інша тема.