"Откройтє для нас наш отєчєствєнний офіс в Украінє" для нього звучить по-дурному. Про це може кричати тільки той, хто не вів навіть домашнього бюджету.
Він трішки міг би задуматися про якесь представництво, коли б 90% дописів були українською. На 15-20 мільйонів україномовних користувачів варто було б звернути увагу. Сьогодні україномовних користувачів менше, мабуть, чим із македонською чи словацькою мовою.
Тому, дорогенькі українці, коли пишете російською, розумійте, що імідж вашої країни нікчемний, а імідж країни, чиєю мовою ви користуєтеся - відповідний.... І не вимагайте абсурду від бізнесмена, бо він цього ніколи не зробить. Цей абсурд нами ж самими створений. А тепер прозріваємо, для чого в народу є мова.
Спільнота: За Фейсбук українською мовою
Тут трішки інакша ситуація... Mail.ru Group володіє 10% акцій компанії Facebook... 10% - це дуже багато...
http://fortune.com/2010/10/04/facebooks-friend-in-russia/?source=cnn_bin&hpt=Sbin
Миролюбність і озброєність!
Коментарі
Тут трішки інакша ситуація... Mail.ru Group володіє 10% акцій компанії Facebook... 10% - це дуже багато...
http://fortune.com/2010/10/04/facebooks-friend-in-russia/?source=cnn_bin&hpt=Sbin
Миролюбність і озброєність!
І "пишіть українською", і "майте мейли українською", і взагалі - УКРАЇНІЗУЙТЕ СЕБЕ!
Нагадаю відомий афоризм із книги Петра Масляка:
"...Легендарний снайпер українського походження Рамірес (Роман Ткачук) відмовився від замовлення через те, що воно надійшло з України з поштової адреси mail.ru. Про це він повідомив, перебуваючи у Лондоні. «Можливо, ви там в Україні і звикли до подібного, але тут такі вибрики не проходять. Якщо він дійсно живе в столиці України, а не десь у Росії, е-мейл має бути ua».
...Давньогрецькі філософи казали: «Все, що не має формальної логіки, є маразмом», - пояснив Рамірес. - Адже ваш замовник нібито живе в Україні, але чомусь його e-mail не ua, а ru. Що це означає? Як може бути в одній країні e-mail іншої? Це очевидний маразм. А з маразматиками справи не маю. Від них суцільні неприємності...."
(Це був уривок із гіперреалістичного роману Петра Масляка «День Незалежності». Рекомендую! ).
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)