Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Німецькі компанії інвестують в Росію значно більше - Frankfurter Allgemeine Zeitung

Санкції, введені проти Росії після її возз'єднання з Кримом, все ще діють, проте, як з'ясувалося, німецькі компанії останнім часом стали інвестувати в Росію значно активніше, ніж раніше.

Німецькі інвестиції в Росії в першому кварталі 2019 року на третину перевищують відповідні цифри 2018 року, пише «Frankfurter Allgemeine Zeitung».

Сума прямих інвестицій склала, за даними Німецько-російської торгової палати, 1,76 мільярдів євро.

Ця статистика особливо примітна з урахуванням того, що загальносвітова економічна обстановка нестабільна, всюди йдуть торгові суперечки - як правило, за участю США - і німецькі підприємства приймають рішення про інвестиції з обережністю.

Наші інтереси: 

Німеччина спить і бачить, щоб працювати з РФ. Ми повинні розуміти, що Німеччина є прихованим ворогом України і не тішити себе ілюзіями щодо ЄС як союзника. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Це напевно спрацьовує генофонд зґвалтованих радянськими вояками німкень у 1945 році.

Si vis pacem, para bellum

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Це напевно спрацьовує генофонд зґвалтованих радянськими вояками німкень у 1945 році.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

... + комплекс після поразки другої світової війни, який їй завдали західні аліянти,
+ ненаціональна ментальність ТНК.

Андрій Ясун каже:
Це напевно спрацьовує генофонд зґвалтованих радянськими вояками німкень у 1945 році.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !