Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Проект Сенсар

Національне перенародження з погляду квантової медицини

Багато речей навколишнього світу не по-дитячому насторожують. Взяти хоча б Україну. Президентські перегони все більше набувають ознак сюрреалізму, щоб не сказати — масового психозу. Про це свідчить кількість і якість охочих “покермувати державою”. Підозріло-реактивна приватизація стратегічно важливих підприємств дивовижно нагадує судорожні, невмотивовані ходи шахістів у цейтноті. Студентські протести (влітку!), техногенні катастрофи, регулярні стихійні лиха — мимоволі починаєш мислити категоріями хаосу. Так само підсвідомо відчуваєш, що всі ці речі повинно щось об’єднувати, якась спільна, якщо не мета, то принаймні причина. І ця “єдина теорія поля”, безумовно, існує. Одна із новітніх її версій перевернула мої уявлення про реальність.

Озвучив її Ігор Каганець — завідувач Лабораторії психоінформатики Центру з інформаційних проблем територій НАН України, директор Інституту метафізичних досліджень "Перехід-IV". Широким колам Ігор Володимирович відомий як автор резонансних свого часу книг “Нація золотих комірців” (1994), “Психологічні аспекти в менеджменті” (1997) та раритетного вже “Арійського стандарту” (2004). Після виходу останньої панові Каганцю прийшлося нелегко: однодумці готові були проголосити автора новим гуру націософії, а критики звинувачували його в надмірному світоглядному радикалізмі. Але що стало безсумнівним надбанням “Арійського стандарту”, то це надзвичайного широкий, комплексний підхід до аналізу ситуації в сучасному світі та сміливі, а подеколи й революційні ідеї з нового його перевлаштування. Все ще перебуваючи під враженням від книги, довелося й розмову “закроювати” широко.

— Пане Ігоре! Песимісти кажуть, що країна скочується до системного хаосу, оптимісти натякають на неймовірну пластичність ситуації та нові можливості. Проте ніхто з політиків (і зокрема — кандидатів у президенти) досі не спромігся пояснити, що з нами відбувається і з чого треба починати. Це, зрештою, зрозуміло: як люди прагматичні, вони звикли заглядати максимум у день завтрашній. Тут же, підозрюю, треба заглядати у післязавтра...

— Перед нами класичний приклад того, як система втрачає цілісність і йде до розпаду. Дуже нагадує людину з порушенням обміну речовин. Ніби все нормально, проте органи й підсистеми організму втрачають внутрішню злагодженість, перестають розуміти один одного і починають конфліктувати. Здебільшого причиною такого розбалансування стає пошкодження біополя людини. Сучасні методи лікування якраз і базуються на відновленні біополя — так званого “електромагнітного каркасу людського організму”.

— Наскільки доречними є аналогії між людиною і нацією?

— Подібність між окремим людським організмом і біосоціальними організмами встановлена багато тисячоліть тому. Адже народи також мають тіло і душу (етнопсихіку), волю і характер, господарство і власний дім — Батьківщину. Сучасна наука вказує на ще одну подібність. Виявляється, що цілісність народу і стан його колективного здоров’я підтримує специфічне поле. Воно невидиме і для переважної більшості людей “нереальне”, проте його послаблення чи спотворення відразу ж призводить до цілком реальних проблем: дезорганізації, непорозумінь, соціальних конфліктів, зменшення врожайності, екологічного занепаду, стихійних лих.

— Що ж це за поле, на якому тримається природний порядок?

— Погляньмо на атомне ядро. За всіма законами фізики воно мало б розпастися відразу ж після свого виникнення. А проте не розпадається, бо його цілісність підтримується когерентним (“зв’язуючим”, “зчеплюючим”) полем з надзвичайно високою частотою. Такі поля підтримують цілісність атомів, молекул та живих організмів. Наприклад, когерентні поля живих істот існують у діапазоні міліметрових хвиль. Цей напрямок досліджень під назвою “фізика живого” започаткував український вчений, директор Науково-дослідницького центру квантової медицини “Відгук” МОЗ України професор Сергій Сітько. Це фундаментальна наука і практичним її застосуванням є мікрохвильова резонансна терапія (МРТ) та квантова медицина. Її сенс полягає в тому, що електромагнітними хвилями міліметрового діапазону здійснюють дозований вплив на біологічно активні точки, завдяки чому відновлюється цілісний електромагнітний каркас людського організму.

Наступний рівень організації Всесвіту (після атомного ядра, атома, молекули і живого організму) — соціальні організми, вищим проявом яких є народи. Їхню цілісність також підтримує відповідне поле. Згідно з відкриттям, яке здійснив старший науковий співробітник згаданого Науково-дослідницького центру Володимир Ніс, це когерентне поле існує в діапазоні акустичних (звукових) хвиль, тобто від 20 до 20000 Гц. Відповідно, цілісність цього поля, а відтак і здоров’я біосоціального організму безпосередньо залежить від того, яка мова і які пісні лунають в народному середовищі — рідні чи чужі.

— Тобто український народ буде здоровішим, коли розмовлятиме українською мовою?

— Абсолютно правильно! Як доводить Володимир Ніс у статті “Мова як когеруючий чинник нації” (Київ, 2004), мова народу формує певні особливості генофонду, завдяки яким організм людини позитивно відгукується на мову свого народу, активізується і зцілюється. Якщо пращури якоїсь людини з покоління в покоління користуються однією і тією ж мовою, то це веде до структурування роботи фізіології представників цього народу, сприяє виникненню сталої вібрації, яка надзвичайно потужно “підживлює” кожного індивіда. Тому спілкування саме рідною мовою (“рідна” — від слова “рід”, тобто всі попередні покоління) дає можливість дійти до глибинних рівнів своєї пам’яті, щоб спочатку зрозуміти “хто ти”, а потім побачити, що з цим можна робити. Тобто мова і генетична пам’ять — взаємопов’язані речі і їхній вплив обопільний.

Більше того, завдяки рідній мові налагоджується гармонійний зв’язок між людською свідомістю і прихованими талантами та здібностями, що дрімають у її підсвідомості. Проте річ не лише в кращих перспективах самореалізації. Рідна мова робить людину могутнішою і щасливішою, оскільки виступає в ролі каналу, через який людина черпає цілющу енергію рідної землі.

— Що спільного між українською землею і українською мовою?

— Українська мова сформувалася на території України, тому ця мова ідеально відповідає українському життєвому просторові: кліматові, ландшафту, геоенергетиці, техносфері, флорі та фауні. Лише українська мова дозволяє перебувати в єдності з цим простором і мудро керувати ним. Коли нам говорять, що вона виникла 300 чи 500 років тому — це брехня. Українська мова з’явилася на цій землі тоді, коли на ній сформувалася раса європейських кроманьйонців (Біла раса) — приблизно 27 тисячоліть тому. Протягом усього цього часу мова розвивалася разом з місцевою природою та місцевою людністю. Тобто український народ, українська земля і українська мова — це єдина система, цілісність якої підтримується акустичним когерентним полем.

Сьогодні багато українців скиглить, чому вони такі слабкі й нещасні. А звідки взятися силі і щастю, якщо половина українців не розмовляє рідною мовою, розірвавши у такий спосіб зв’язок і з рідною землею, і з сотнями поколінь українських предків?! Погляньте навколо: українці перестали адекватно розуміти одне одного, їм важко планувати спільні дії, вони втратили здатність їх інтуїтивного узгодження.

— Але ж у нас живуть представники інших етносів...

— Населення України на 80% складається з етнічних українців. Для відновлення когерентного поля України достатньо, щоб вони заговорили рідною мовою. Йдеться про українізацію саме українців, яка жодним чином не зачіпає людей неукраїнського походження. Адже, повторю, для кожної людини найкраща рідна мова.

Інша справа, якщо людина пов’язала свою долю з певною країною, то в її інтересах підтримувати цілісне поле цієї країни і поважати місцеву мову: в Україні — українську, в Росії — російську, в Німеччині — німецьку, в Англії — англійську тощо. Взагалі, інтенсивне просування в будь-яку країну чужої для неї мови є актом мовної агресії, яка руйнує цілісність національного біополя і підриває його життєспроможність. Саме тому могутні держави дбають про збереження власної мови й енергійно протидіють експансії чужих мов. Настав час цю істину зрозуміти й українцям.

— Зрозуміти не важко, але що реально можна зробити? Подивіться навколо: мовний пресинг — майже у всіх сферах життя...

— Звісно, повернення українців до природного закону своєї землі потребує певних зусиль. Щоб полегшити персональне й колективне оздоровлення, можна свідомо притримуватися певної технології. Головна ідея: почни з себе і переконуй інших власним позитивним прикладом.

Для початку Володимир Ніс пропонує чотири прості правила:

1. На території України розмовляй сам виключно українською мовою.

2. Спілкуючись з етнічними українцями та громадянами України, ні в якому разі не переходь на російську або будь-яку іншу мову, навіть якщо твій співрозмовник намагається навернути тебе на це.

3. Читай, слухай, дивись, сприймай інформацію українською мовою. Створи навколо себе українську ауру.

4. Активно шукай україномовні джерела: засоби масової інформації, аудіо- та відеопродукцію, художню та іншу літературу, україномовне комп’ютерне забезпечення.

Детальніше див. Природний закон, або як нам українізувати українців (програма дій)

— Чи багато потрібно таких “мовних героїв”, аби Україна відчула відновлення свого когерентного поля?

— Кожна людина, що прийняла вольове рішення і свідомо стала на шлях відновлення природного закону, вже реально покращує навколо себе життєвий простір. Цей процес можна різко посилити, якщо “мовний герой” переконає ще трьох потенційних однодумців. Завдяки такій “групі здоров’я” ці люди почуватимуться впевненіше, у них почнеться колективна творчість щодо поширення ідеї природного закону й прилучення до неї нових людей...

— Тобто один навчає трьох, кожен з них — ще трьох і так далі. А чому не чотирьох чи п’ятьох?

— Життєвий досвід людства переконує, що в основі організації ефективних і динамічних систем має бути число три. Мабуть, так вже ми влаштовані. Принаймні саме три як координаційне число покладено в основу армійських структур, де критерієм ефективності є життя або смерть.

Показовий приклад Ісуса Христа, який для розбудови своєї Церкви вибрав трьох апостолів — Петра, Івана і Якова, які складали внутрішнє (езотеричне) апостольське коло і завжди супроводжували Учителя. Отримані знання вони передавали наступним трьом, тому разом апостолів було 12 — число, яке символізує організаційну досконалість. Ймовірно, що й далі знання поширювалися за тим самим принципом: один знаходить трьох і створює четвірку.

— До речі, програма відновлення національного біополя передбачає створення якоїсь громадської організації?

— Для того, щоб повернутися до рідної мови жодної організації не потрібно, бо це річ природна — як рибі плавати у воді, а птахові — літати. Йдеться про колективне зусилля тверезо мислячих людей, які прагнуть гармонійного життєвого простору. Це більше схоже на масовий екологічний рух — за чистоту і здоров’я біополя нації.

— Цей рух вже реально існує?

— Так. Він якось сам собою народився після серії “круглих столів” з мовної проблематики, проведених журналом “Перехід-IV” (Ігор Каганець — головний редактор футурологічного журналу нової еліти “Перехід-IV”. — Авт.). Йому навіть назву придумали — СЕНСАР.

— Гарно звучить. А що означає?

— Згідно з езотеричною традицією, так називалася священна мова, що виникла в України приблизно в 55 ст. до н. е. Це якраз час народження Трипільської цивілізації й арійської спільноти. В українській традиції це народження нового світу, тому середньовічні та козацькі літописи ведуть відлік від 5508 р. до н. е.

Саме Сенсар, який ще називали “Мовою Сонця”, лежить в основі сучасної української мови, санскриту та інших індоєвропейських мов. Саме ж слово “Сенсар” буквально означає “носій сенсу”. До речі, володіння Сенсаром було чи не найважливішим чинником могутності арійської спільноти, адже ця мова формувала адекватне мислення і забезпечувала точну передачу інформації.

На жаль, нинішня українська мова частково втратила ясність Сенсару, проте цю якість можна доволі швидко відновити. Саме це й має стати головною метою мовної реформи. Сьогодні українцям потрібна не просто “солов’їна”, а Сенсар — актуальна бойова мова Великого Переходу, найкраща для передачі сенсу, кодування знань і розкриття в людині її боголюдського потенціалу. Адже яка мова, таке й мислення, а яке мислення, така й поведінка. Якщо українці мають амбіції стати сильною і передовою нацією, то починати треба з повернення до рідної мови та її очищення від забруднень і спотворень.

— Це може бути добрим прикладом і для інших народів світу.

— Знаменно, що ініціатива повернення до законів рідної землі народилася в Україні — духовному центрі планети, легендарній ГіперБорії. Найголовніше, щоб українці усвідомили ключову роль мови для національного перенародження і негайно взялися до справи. Трансформація України неминуча. Але чим пізніше вона почнеться, тим радикальніших і жорсткіших форм набиратиме. Тому для всіх буде краще, якщо розпочати її якнайшвидше. Хай Буде!

----------------------------
В тему:

Мова і війна

Спокійно, ви в руках Матриці!

12 фактів про давність української мови

Позичена самобутність

Пульсар Україна на порозі чергового пробудження

Природний закон, або як нам українізувати українців (програма дій)

Венеріанський транзит

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи