Зображення користувача Володимир Майборода.
Володимир Майборода
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 3

ТЕПЛОГРАЙ: дослідництво від Анатолія Висоти

Пропонуємо шановному товариству до дискусії публікацію про власні результати досліджень від учасника проекту "Дослідницька лабораторія ТГ" кандидата хімічних наук Анатолія Михайловича Висоти.

Чекаємо на відгуки, зауваження і пропозиції!

Керівник проекту  "Дослідницька лабораторія ТГ"
 Володимир Майборода

Автором задекларовано основні висновки перевірки гіпотези спалювання води з отриманням енергії у власноруч виготовленому пристрої ТЕПЛОГРАЙ: 

"В побутових умовах виготовлений і випробуваний пристрій теплограй,  аналогом якого була «чудо-мембрана» Почеєвського.  Кількісним методом перевірена можливість використання води, як пального. Приросту тепла не отримано. Навпаки, помічено зменшення отриманого тепла в порівнянні з контрольним дослідом. При використанні води дрова справді згорають майже без диму."

Повністю зі статтею можна ознайомитися за нижче наведеним посиланням:

Анатолій Висота: Вода горить і в Красному


Додатково виношу на обговорення соколійців і епіграф до статті "Таки практика є критерієм істини",

який пропоную прийняти за гасло для "Дослідницької лабораторії ТГ".


 

Наші інтереси: 

.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

22 травня 2015 р. у Дослідницькій лабораторії ТГ була опублікована стаття друга Володимира Майбороди про мій ТЕПЛОГРАЙ. Лиш зараз після листа я добрався сюди й відповідаю. Запропоноване гасло: ТАКИ ПРАКТИКА КРИТЕРІЙ ІСТИНИ! - цілком підходить! А як інші радійці-соколійці гадають?

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

22 травня 2015 р. у Дослідницькій лабораторії ТГ була опублікована стаття друга Володимира Майбороди про мій ТЕПЛОГРАЙ. Лиш зараз після листа я добрався сюди й відповідаю. Запропоноване гасло: ТАКИ ПРАКТИКА КРИТЕРІЙ ІСТИНИ! - цілком підходить! А як інші радійці-соколійці гадають?

Зображення користувача Володимир Майборода.
0
Ще не підтримано

Радійці - це ті, хто ДІЮТЬ. Наразі, до дії в "ДЛТГ" не спішать соколійці...
Гадаю: - у чому причина? У відсутності зацікавленості, у недоступності проекту для загалу? У чому?

Хто шукає - той знаходить, бо: 1. Завжди стається те, чого ми хочемо. 2. Ми ніколи не знаємо шляхів реалізації наших задумів.

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Вітаю, зацікавлених в не стандартних рішеннях стандартних потреб.
До теми вода горить. Проведені випробування виявили не стільки сумнівність самої ідеї скільки недосконалість і складність самого реактора. Доказувати ,що вода з вуглеводами ,при певних умовах, суттєво додає калорії немає потреби. Це доведено технологією з виготовлення синтезгазу і схожими їй. Питання самого реактора вирішилося після екскурсії в Золочев. По суті: реактор виготовляється з глини формою яйця ,глечика. Функція того яйця- глечика тка ж як у горна. Пальне нагріває внутрішній простір по максимуму, до червоного стану можна. В самому глечику є порожнистості які мають форму ходів в середині корпуса глечика певного січення і довжини. Пар з вуглеводами (можна використовувати газ з деревини, тирси ,вугілля...шляхом піролізу) який попадає у ходи розпеченого глечика створює синтез газ у безповітряному просторі. Виходить в середину глечика і там згорає. Це опис конструкції яка справді складніша але суть від того не міняється. Що ми з цього маємо? Дешевий генератор який можна зробити самому за допомогою глини і парафіну. Додавши більше глини сконструювати пічь (вона вийде маленькою). Маємо куди дівати творчу фантазію і ремісницький дух. Хочу додати ,що дешевше і скоріше нагрівати повітря. Прогріте повітря транспортувати або в стіни , або в якісь грубки чи батареї цікавої конструкції, можна їх зробити з глини. Навісне обладнання (автоматика)не складне і дешеве.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Анатолій Творець.
0
Ще не підтримано

Використання води як каталізатора в котельнях (мені відомо про 50 літрів на добу), що позбавляє сажі, відомо ще з 60-х, проте не відомо про підвищення КПД, хоча є праці російських дослідників що це твердять

В мудрості - сила

Зображення користувача Анатолій Творець.
0
Ще не підтримано

А що чекали? Всі дискусії навколо "нічого не вклав і отримав" є в термінологіях фахівців кдб "отвлечение на ложный объект" Є сувора реальність - моя квартира (згідно постанови виконкому) в 40 м кв споживає тепла (в сезон) 0,3(Гкал/м кв)х40(м кв)=12 гкал = 12000(мкал)х4,2(мдж/мкал)/3,6/(мдж/квт-год)=14000(квт-год)
Місячне споживання електрики моєї квартири 80 квт-год , що за сезон становить 80х6=0.48Мват-год
Таким чином теплова машина з КПД = 0.48/(14+0.48)=3.3.% повністю забезпечить електропостачання моєї квартири.
Нагадаю , що паровоз кінця позаминулого століття працював з кпд=9% Втричі більшим, а сучасні стірлінги мають КПД ще втричі більший

В мудрості - сила