Творчість – це генерування чогось якісно нового, досі не існуючого. Протилежністю творчості є рутина – виконання якихось звичних, автоматичних дій.
Творчість – надзвичайно складний процес, доступний системам з надвисоким рівнем розвитку. Джерелом творчості людини є її божественна сутність – внутрішній бог, божественне сонце. Цей внутрішній бог активує духовну сутність людини, а вона вже далі передає творчий імпульс людській психіці.
Дух не займається рутиною, оскільки це йому не цікаво. Рутинними, автоматичними, повторюваними операціями займається душа людини – її емоційний і логічний інтелект.
Таким чином, творчі здібності людини прямо залежать від контакту душі з духом. Що розвиненіша духовна свідомість, то більші творчі можливості людини. Тварини не мають духу, тому неспроможні до творчості.
Совість (со-вість) – «спільні знання» (англ. conscience, «спільна наука»). Йдеться про знання, які душа людини отримує від своєї духовної сутності. Звідси «со-вість» – знання, спільні для духу і душі.
У порівнянні з душею, людський дух має значно більше знань, він мислить цілісно і стратегічно. Душа, маючи обмежені знання і діючи стереотипно, нерідко приймає рішення, які тактично вигідні, але стратегічно є провальними. У цих випадках вмикається голос совісті – дух застерігає від помилки або підказує стратегічно правильні рішення. Наприклад, якщо людина бажає отримати якусь перевагу шляхом обману, то совість може підказати, що в майбутньому це призведе до проблем.
Проте совість допомагає людині тільки тоді, коли в неї є зв’язок з духом. Якщо цей зв’язок слабкий, то людина може не почути голос совісті. Що вища духовна свідомість людини, то виразніший голос совісті, відповідно, надійніший доступ до вищих, духовних знань.
Таким чином, творчість і совість мають ту ж саму природу – вони є проявом духу. В міру духовного розвитку одночасно зростають і творчі здібності, і совісність. Тому що розвиненіша в людині совість, то більший її творчий потенціал.
Це означає, що для розвитку творчості можна розвивати совість, а для розвитку совісті розвивати творчість. Відтак розвиток совісті – це потужний засіб формування нової раси, в якій мають домінувати творчі люди в порівнянні з нетворчими – замість сучасної пропорції 5:95 має бути 95:5.
З другого боку, оцінюючи один параметр, можна робити висновок про інший. Скажімо, у пошуку творчих людей можна використовувати тести на совість.
Про те, що між совістю і творчістю є виразний зв’язок, свідчить расова психологія. Так, біла раса має не лише вищі творчі здібності, ніж монголоїдна, а й вищий розвиток совісті. Про це відверто розповідають сходознавці, фахівці з культури Китаю (зокрема, Олексій Маслов і Микола Ракитянський). Наприклад, у китайців відсутні слова, які позначають «особистість» і «Бог-Творець», відтак відсутні й відповідні уявлення. Вірування монголоїдів не передбачають наявності Творця Всесвіту і мають практичний, утилітарний характер.
Китайці, як і всі монголоїди, зазвичай діють під впливом матеріальної вигоди, не переймаючись голосом сумління (вони його просто не чують). Звідси такий відомий феномен, як «азіатська підступність».
Соціологи констатують низький рівень довіри в китайському суспільстві. Зазвичай довіряють тільки родичам, іншим китайцям не довіряють, а не-китайців взагалі не вважають за людей. Один з наслідків – у Китаї багато великих корпорацій і малих підприємств, натомість слабкий розвиток середнього бізнесу, адже розвиток підприємства зупиняється одразу ж, як тільки вичерпується коло родичів.
З погляду вертикальної типології, монголоїди належать до раси другого рівня, а європеоїди – до раси третього рівня (див.: Расове питання в постіндустріальному суспільстві: нова політкоректність). Перехід до постіндустріальної формації веде до формування раси четвертого рівня, яка матиме не фрагментарний, а надійний зв’язок з духовним світом.
Що розвиненіше стратегічне мислення, то вища колективна конкурентоспроможність. Відтак спільноти з вищим духовним розвитком отримують потужну конкурентну перевагу. Яскравим прикладом є перемога неоантропів у боротьбі з неандертальцями (людиноподібними істотами).
Якщо говорити про зло, то воно зазвичай є наслідком ослабленого зв’язку між земним (психічним) і духовним, а відтак і божественним.
Натомість добро проявляється завдяки наявності цього зв’язку, адже він дає спільноті вищі знання, стратегічне мислення, національну і расову солідарність. З цієї причини добро перемагає зло.
Додатково:
Розвиваємо зв’язок з Богом, посилюємо власну конкурентоспроможність.
Коментарі
Думаю, тут можна навести приклади...
а) Якщо Ти можеш комусь допомогти своєю здатністю (ДАРом) до творчості, але не реалізуєш цього Дару ("закопування таланту у землю"), не розвиваєш Творчості, то негайно вмикай Совість! Вона вкаже на призначення Боголюдини Творити і Творчість розквітне!
б) Якщо відсутній зв’язок(линк) із Совістю, через що страждають обидві сторони: Ти (бо порушується Правило Творця "люби Бога твого"), і Твій Ближній (порушується Правило Творця "люби ближнього твого"), то негайно починай щось творити! Коли руки і розум зайняті корисною Працею, дурні думки голівку оминають, вони стають ПРОДУКТивні, сприяють розвитку Творчості, яку хочеться поширити на своїх ближніх - поділитися РаДі(йсні)стю!! Совість отримує Джерело(Натхнення), Доступ до Душі. Квітне!
"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)
Так. Це можна звести до настанови: "Молись і твори!"
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Ключове питання: "Які молитви підносити до Господа?
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Ті, в яких людина висловлює любов до свого внутрішнього бога - частинки Бога-Творця, славить його, прагне його пізнати і виконувати його задуми.
Наприклад:
ДЖЕРЕЛО ГАРМОНІЇ
Вогонь → Вода
Повітря → Земля
Чоловік → Жінка
Дух → душа
Дуальність в Єдність
Перетікає
Гармонію Всесвіту
Прославляю!
ДЖЕРЕЛО НАПОВНЕННЯ ПРОСТОРУ
Живим Словом
Освячую Простір
Розгортаю Межі
Формую Матерію!
Реалізую Заплановане,
Здійснюю Волю
Творця!
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Мені більше подобаються:
"Молитва каяття" ("Євангеліє Ісуса Хреста" /Зладив Ігор Каганець, 2017, с. 460).
"Молитва заповідей любові" (Там само, с. 520).
"Молитва до Святого Духа" (Там само, с 582).
Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!
Духовні сутності також бувають різної якості - в залежності від стану їхньої божественної свідомості, тобто від сили зв’язку духовної сутності з її внутрішнім богом.
Бог завжди святий, добрий, милосердний, радісний.
Для людини дух - це посередник між богом і душею. Тому: "Люби господа, бога твого..."
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Так, дійсно, Європейська раса стоїть на 1. Перпшому місці,
Азійська раса стоїть на 2. Другому місці
і Африканська раса стоїть на 3. Третьому місці еволюційного розвитку.
Проте, якось на заробітках в Англії в супермаркеті я стояв на дверях, втомлений від рутинної роботи. І до мене підійшов високий і накачаний негер. І каже "Jesus loves you" (Ісус любить тебе). Я посміхнувся і відповів "I know, thank you" (Знаю, дякую). І почувши тембр його голосу і побачивши його я усвідомив що він сильніший за мене духом.
Отже кожна раса має свій шлях до Бога.
Цитата: "Отже кожна раса має свій шлях до Бога".
Не тільки кожна раса має свій шлях до Бога, а й кожна людина.
Бо головна подія відбувається в середині самої людини.
і це - Велика Творча Праця, і залежить вона від багатьох чинників:
як людина вміє мислити, аналізувати і оновлюватись, на скільки у неї
міцна воля і сила Духу.
Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода
Добре, що маємо "info" нагадування :
перечитала про ТВОРЧІСТЬ і СОВІСТЬ.
Правдивість цього поєднання проявляється, також, у повороті подій довкола збитого українського літака в Ірані : через відсутність совісти москалів, вони програють українському духові !
Дякую, Ігоре !
Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !