Про випадки переслідувань республіканців, в тім числі й блокування їхнього доступу до платіжних систем щодня повідомляють нечисленні консервативні ЗМІ, пише Global Village.
Наприклад, сенатор Бенні Томпсон виступив з ініціативою внести відомих республіканців, сенаторів Теда Круза і Джоша Говлі до так званого no-fly list (перелік осіб, ким не дозволять літати літаком, підозрюючи їх у скоєнні злочинів і які можуть уникнути відповідальності, покинувши країну літаком).
Томпсон також вважає, що обох його колег потрібно викинути з Сенату, бо “підтримують терористів“ – так у таборі “демократів” сьогодні називають учасників мирної ходи 6 січня, коли громадяни з усієї країни вийшли на вулиці Вашингтона, щоб заявити свою незгоду з фальсифікаціями на виборах. Томпсон, щоправда, не навів жодного з прикладів висловлювань чи дій своїх опонентів, які б схвалювали терористичні дії.
Круз відомий cвоїми наполяганнями на аудиті результатів виборів у трьох так званих “свінгових“ штатах. Тих, де Д.Трамп впевнено вигравав, але перемогу, було визнано за Дж. Байденом. Ні самі згадані сенатори, ні Трамп ніколи не закликали до насильницьких дій проти уряду країни. Навпаки, наголошували, що республіканська – “це партія закону і порядку”.
Тим часом в емігрантських колах США підхопили “демократичний“ тренд. Зокрема, виходець з Москви, колишній співробітник Канзаського університету Міхаїл Альтерман (Michail Alterman) ще 8 січня написав на своїй Фейсбук-сторінці: “Я збираюся звернутися до своїх сенаторів з пропозицією / вимогою розпочати процес позбавлення американського громадянства всіх натуралізованих американців, які брали участь в антиконституційному нападі на Капітолій… Їх треба його позбавити й вислати з країни. За Трампа був створений відповідний відділ в Homeland Security Department, тож хай займуться цими суб’єктами. Так само треба позбавити власників зелених карт..".
Коментатори на сторінці М.Альтермана зустріли ідею з ентузіазмом, один з них дав посилання на сайт ФБР, де “можна допомогти владі повідомленнями про тих, хто брали участь в насильницьких діях та підбурюваннях”.
Користувач Vlad Raskin, написав, що “це наш громадянський обов’язок – повідомляти про покидьків та допомагати владі їх захопити”. Він також похвалився, що вже передав “кому цікаво” про одного зі співвітчизників, який брав участь у мирній ході та на своїй сторінці в соцмережі повідомляв, як приєднатися до маршу.
Згідно з чинним законодавством, громадяни США мають право на мирні акції протесту. Участь у них не є злочином.
Нагадаємо, 6 січня у Вашингтоні пройшов Майдан біля Капітолія. Ось, що розповіли очевидці.
Додам, що популярні блогери, емігранти, що живуть зараз у США, розповідають, що навіть на них вже почався тиск.
Розуміти, що таке демократи та вся ця зграя, що їх підтримує.
Цікаво, що приблизно 80% американських євреїв підтримують демократів, хоча ті проводять антиізраїльську політику.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
Цікаво, що приблизно 80% американських євреїв підтримують демократів, хоча ті проводять антиізраїльську політику.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
І не дивно, що бувші совки так себе поводять ... Закласти, настукати, це ж так " скрєпно " ... У них це вже закріплено на генному рівні ... Хай буде по нашому !
Історія має властивість повторюватись...
Так, США все більше наближаються до гарячої фази громадянської війни.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Здається, ці рядки належать Павлу Штепі, відомому автору книги "Московство":
"Аналізуючи зловісну і трагічну історію російської еміграції, стає очевидним те, що ця еміграція найсильніше з усіх еміграцій різних часів підтвердила особливе правило для російських емігрантів: вони залишили Росію в часи кризи, намагаючись відмежуватися від цієї кризи, поїхали від неї подалі, але згодом ця криза рано чи пізно наздогнала їх. Більше того, вони перетворилися на суб’єктів, носіїв цієї кризи, і зрештою стали носіями цієї кризи в інших країнах. В цьому полягала вся імперська суть московства, яке сіяло страх і ненависть у формі тероризму…
Сотні тисяч колишніх підданих Російської імперії, в тому числі російська еліта, опинившись в різних частинах світу, в чужих країнах, ще до кінця не усвідомивши, що з ними відбувається, намагалися будь що стати суб’єктом тамтешнього політичного процесу. Як в часи пізнього середньовіччя москалі, які завойовували далекі від Московії землі, так і їх нащадки росіяни-білоемігранти, перебуваючи за кордонами імперії, думали однаково: «Звичайно це не наша країна, але якщо ми вже тут, то зробимо все, щоб вона стала нашою. Або, принаймні, оскільки нас вже не стримують наші закони, будемо вести себе поза будь-якими законами».
Саме тому російську еміграцію відзначала її неймовірна агресивність по відношенню не тільки до більшовиків, що з їхньої недоброї волі вони мусили покинути Росію, але вони вели себе агресивно до тих країн, які дали їм притулок, до урядів, що намагалися ставитися до них цілком лояльно. Україна, яка після більшовицького перевороту проголосила незалежність, першою дала притулок білій еміграції, що тікала з більшовицької Росії. Більш того, білоемігранти разом з більшовиками воювали проти армії УНР. Після того, як російські більшовики вторглися в Україну, російська біла еміграція змушена була тікати далі з колонії російської імперії на південь і на захід".
Саме тому так агресивно проявляє себе російська еміграція (її остання хвиля).
Дуже влучний коментар! Дякую!