Сучасна філософія успіху є різновидом аріянства – раннього хрестиянства. Протягом 19–20 століть нею накопичено цінний досвід самовдосконалення, самозцілення, досягнення щастя, добробуту, бізнесового успіху. Знання і досвід, накопичені спільнотою «Народний Оглядач», дозволяють гідно оцінити досвід минулого і перейти на вищий рівень мистецтва перемагати.
Почнімо з загальної схеми.
Щастя – це міра гармонії людини як триєдиної сутності, яка має плоть, душу (психіку) і дух, а також соціальне і природне оточення. Що вища гармонія усіх цих компонентів, то більше щастя.
Обов’язковою умовою щастя є наявність ясної мети. Що більше людина наближається до мети, то інтенсивніше її відчуття щастя. Тому методики філософії успіху пропонують людині починати рух до щастя саме з визначення своєї мети.
Після цього необхідно виробити конкретний план досягнення мети і згуртувати однодумців для його реалізації. Тобто успіх досягається за допомогою трьох кроків: 1) мета, 2) стратегія, 3) команда.
Сучасні розробки філософії успіху дають докладні, значною мірою формалізовані рекомендації для здійснення кожного з цих кроків. Наприклад, Браян Трейсі (Brian Tracy) пропонує 12 чітко регламентованих кроків досягнення мети.
Легко побачити, що описана вище схема «мета–стратегія–команда» відповідає аріянському принципу Мудрості (Софії) і трьом його компонентам, які називаються Любов, Надія і Віра.
Любов з її емоційним резонансом дозволяє виявити справжню мету, зосередитися на ній, візуалізувати її, весь час думати про неї.
Надія – це дослідження шляхів досягнення мети, планування, зважування «за» і «проти», пошук ресурсів. Сформована Надія (мета + стратегія) дозволяє зібрати команду однодумців.
Віра – це сила, за допомогою якої відбувається рішуча реалізація стратегії й досягнення мети. Віра з’являється тоді, коли вдалося сформувати організацію, рішуче налаштовану на досягнення мети. Віра – це переконаність у тому, що досягнення мети – це лише «справа техніки», що усе вже зрозуміло, тож треба лише «взяти й зробити».
У справі досягнення успіху українське аріянство пропонує дещо більше, а саме комплексний підхід, який полягає в одночасному і чітко узгодженому розвитку всіх трьох компонентів людини – духу, душі та плоті.
Надважливе значення в аріянстві має правильне визначення мети. Перед тим, як кудись бігти, треба переконатися, що це справді твоя мета, а не зовнішня паразитична програма, помилковий стереотип, бажання бути «як усі». А для цього треба скинути інформаційний баласт, піднятися у простір вищих подій і вже з його висоти побачити свою правдиву мету.
Тобто перед тим, як рухатися по горизонталі до обраної мети, треба здійснити рух по вертикалі. Це відповідає євангельській настанові: «Шукайте найперше Царства божого і правди його, а все інше вам додасться».
Царство боже – це вищий рівень Простору волі. Мистецтво підняття у Простір волі є ключовою перевагою українського аріянства в порівнянні з іншими системами досягнення успіху.
Повертаючись до схеми «мета–стратегія–організація», зауважимо, що вона відповідає архітектурі нашого проекту, в якому
Як бачимо, езотерична арійська традиція і сучасні ментальні технології досягнення успіху мають ту ж саму основу. Це означає, що все це багатство можна використати для творення колективного світу волі – зародку постіндустріальної цивілізації Міжмор’я.
Цією статтею ми починаємо опанування здобутків американської філософії успіху. Творення нового світу здійснюємо на надійному фундаменті науки та власного досвіду.
Далі буде!
Творимо новий світ на надійному фундаменті науки.
А може статися так, що зваживши усі "за" і "проти", виявив, що аргументів "проти" значно більше? То що, відмовитися від мети, переконавши себе, що вона не твоя?
Поки дихаю - сподіваюсь!
Коментарі
А може статися так, що зваживши усі "за" і "проти", виявив, що аргументів "проти" значно більше? То що, відмовитися від мети, переконавши себе, що вона не твоя?
Поки дихаю - сподіваюсь!
Якщо бачиш, що мета нереалістична, значить це хибна мета. Кожній людині в житті дається шанс знайти свою мету і її досягнути. Справжня мета завжди реалістична.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Цікаво, що мета - досягнути безсмерття та допомогти в цьому іншим зацікавленим. - Дуже й дуже багатьом видається нереалістичною. Тож, це явно не їхня мета.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Цікаво те, що створювач системи "Можливості Духа" пропонує всім на своєму семінарі оцінити реалістичність мети до навчання системі, за десятибальною шкалою ( де 10 - неможливо, а 1 - будь - які мої зусилля зайві, тому що це відбудеться обов'язково в найближчий термін), а, потім - після. Та порівняти.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
А що робити тому (чи тим), хто не був вдома, коли цей шанс туди стукав?
"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"
Знайомитися з технологією "Можливості Духа" і створювати шанси самому. Створювати, скільки потрібно.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Цікавий варіант приказки "Не всі вдома", більш розкриває її сутність.
Якщо прагнеш чуда - створюй його!
Я заохочую студентів ставити перед собою як найвищу мету. Вірити в її реалізацію. Поділити шлях до мети на етапи. Спланувати шлях досягнення кожного з етапів. Не засмучуватися з невдач. Постійно навчатися і піднімати свій професійний рівень, кожний прожитий день не змарнувати. Це важливо, бо суспільство старається вас опустити вниз. Це приводить до недооцінки своїх можливостей.
"Бери вершину, матимеш середину" (Г.Сковорода)
Вірний підхід!
Якщо прагнеш чуда - створюй його!