Альберт Саїн's picture
Альберт Саїн
  • Visits: 0
  • Hits: 0

У Львові розбили вікна в «Сбербанку Росії»

В центрі Львова у відділенні «Сбербанку Росії» невідомі розбили чотири вікна. Про це повідомляє Укрінформ.

«Минулої ночі невідомі камінням розбили чотири вітрини відділення «Сбербанку Росії» у центрі Львова. Особи хуліганів поки що не встановлено», — зазначили у прес-службі обласної міліції.

У банку від коментарів відмовились. Вікна уже замінюють. Орієнтований збиток, який понесла фінансова установа, — 40 тисяч гривень.

«Сбербанк Росії» у Львові неодноразово ставав об`єктом протестних акцій. Зокрема, на його вікнах влаштовували виставку жіночої спідньої білизни, висміюючи рішення Госдуми РФ щодо заборони мереживних трусиків. Проте подібний акт вандалізму над банком вчинили вперше.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
Львів
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Чеснота приязності та ельфійський реактор – другий крок до вічного життя та опанування планети Земля

Євангельська концепція палінгенетичного реактора об’єднує надлюдську самореалізацію, соціальну взаємодію та трансформацію людства. Щасливі скромні та приязні, бо вони опанують Землю.