Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Японський техногігант Panasonic створив цифрового двійника свого засновника Коносуке Мацусіти

Категорія:

Очікується, що цифровий "двійник" не тільки ділитиметься мудрістю, а й у перспективі навіть зможе ухвалювати управлінські рішення. Японський техногігант Panasonic створив ШІ-клон свого засновника Коносуке Мацусіти, який помер ще 1989 року.

241209-macusita.jpg

Коносуке Мацусіта. Фото з офіційного сайту Panasonic

Цифровий "двійник" навчатиме нових співробітників, а в перспективі навіть зможе ухвалювати управлінські рішення – прямо як голова корпорації "Арасака" у грі Cyberpunk 2077, пише УНІАН з посиланням на сайт Panasonic.

В Японії Коносуке Мацусіти вважається "Богом менеджменту". Основою для створення двійника послугували книги, листи, а також понад 3000 голосових записів з виступів та інтерв'ю. Це дасть змогу ШІ доносити ідеї та думки Мацусіти до тих, кого він ніколи не зустрічав за життя.

Розробку вели спільно з Інститутом Мацуо при Токійському університеті. У процесі брали участь люди, які особисто навчалися у засновника. Головне завдання нейромережі – відповідати на запитання "Що б подумав Коносуке Мацусіти?", "Що б зробив Мацусіти?". У компанії сподіваються, що це змотивує нових співробітників на розробку якісно нового підходу в розвитку електроніки.

Компанія заявляє, що буде й надалі розвивати ШІ-клон Мацусіти, щоб із ним можна було радитися з питань важливих для компанії рішень.

Коносуке Мацусіта вважається одним із найвидатніших бізнес-лідерів Японії. Саме йому приписують рішення, які зробили Panasonic лідером у галузі споживчої електроніки. Його книги вважаються обов'язковим читанням для підприємців і управлінців у Японії.

До речі, якщо говорити про штучний інтелект, британська співачка й акторка FKA Twigs зізналася, що використовує ШІ-клон для спілкування з фанатами та ЗМІ. Штучний інтелект не лише копіює особистість артистки, а й використовує її інтонацію та вміє розмовляти кількома мовами.

А школи в Південній Кореї вже навчатимуть дітей за підручниками, написаними ШІ. Інтерактивні книжки підтримуватимуть переклад різними мовами та субтитри, а також зможуть оцінювати знання учнів за допомогою штучного інтелекту.

Наші інтереси: 

Розвиток штучного інтелекту.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Срібна монета (срібленик) Володимира Великого з гербом «Лебідь» на зворотній стороні

Ельфи Ісуса Хреста та їх символіка на гербі української ультранації (аудіо)

Лебідь – це справжня назва державного герба України. Найважливіше, що це символ ельфійської трансформації. Символ-магніт. Магічний символ української ультранації!

Останні записи